Apache
| Apache a întrebat:

Battle of TPU :

This week ...Mufla vs Comeandtellmesomething

http://i.imgur.com/tJKFT.png

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muflă îl face pe Comy din punct de vedere al punctajului, chiar dacă el este mai înalt în rank. Muflă să câştige, deşi ştii care e problema? Nu după punctaj îţi poţi da seama de calitatea unui user, unii fiind umflaţi cu voturi de la admiratori, tihihihi.

Şi ia stai, ceva nu e în regulă cu rankul total. La Muflă e de 269680 şi dincolo de 264424, chiar dacă nu e semnificativ tot e incorect, ce să zic.

43 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Comy,mi se pare mai complet ca user, e mai matur si imi pare mai inteligent.

| ViseDestrămate a răspuns:

Muflă

| Razvan94 a răspuns:

Nu inteleg are raspunsuri 2000 si raspunsuri amuzante are 5000?

| Liviu a răspuns:

Care da de baut si ceva femei laughingPe ala/aia votez. big grin

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Comeandtellmesomething

| Muflă a răspuns:

Trecură trei zile şi n-am ce face, deci...
Au votat cu Muflă:
1. nevăăsTuicăă
2. OoMPăLoOmPăGotSuspended
3. OnlyxD
4. TudorrrrSeRepetă
5. RalucaloveNykku
6. AnneBre
7. Şâret
8. Skittles
9. TheJudge
10. Trauma
11. D33aADeschisCutiaPandorei
12. ViseDestramate

Au votat cu Comy:
1. ciac
2. BiscuiteDeCiocolata
3. Joker
4. Musique
5. ImYourFuckingNightmare
6. AudImagini
7. CioCĂlătiCăăă
8. LoL
9. blueangel1999
10. Cereala
11. Pufoshenialuwpisicilechele
12. Dumnezău
13. SeXyMe

Şiii Comeandtellmesomething câştigă cu un vot. Asdfghhjkfhd petrecere la Comy în budă guys! 1111! 1! unuşift! 1unşpe! 1! 1!

| WhatMeanLove a răspuns (pentru Muflă):

Mufla,tu meritai mai mult sa castigi! Vot de verisorul meu si de la prietena mea, au TPU da n-au gasit intrebare...si ei te voteaza! Uraaaaa!

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Don diri dong. Mufla

| Muflă a răspuns:

Nu se pun voturile după ce am numărat eu. *fulgeră* Sau dacă se pun votez cu Come şi-i egalitate. De ce vreţi să vă-nghesuiţi în buda mea? ಠ_ಠ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Muflă):

Hei, nu m-ai trecut, te-am votat.

| Muflă a răspuns (pentru anonim_4396):

Am crezut că doar îţi dădeai cu părerea... n-am văzut că scrie "votez cu Muflă" sau ceva de genul thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Muflă):

Aaa. Am înţeles, îmi cer scuze dacă am fost neclară. Scrisesem ''Muflă să câştige (...) ''. Acum, nu mai contează.

| BebeStrumf a răspuns:

Ce tare'i astalaughing))) @Apache! Bravo, multumim :*!