Apache
| Apache a întrebat:

Battle of TPU :

This week ...Mufla vs Comeandtellmesomething

http://i.imgur.com/tJKFT.png

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muflă îl face pe Comy din punct de vedere al punctajului, chiar dacă el este mai înalt în rank. Muflă să câştige, deşi ştii care e problema? Nu după punctaj îţi poţi da seama de calitatea unui user, unii fiind umflaţi cu voturi de la admiratori, tihihihi.

Şi ia stai, ceva nu e în regulă cu rankul total. La Muflă e de 269680 şi dincolo de 264424, chiar dacă nu e semnificativ tot e incorect, ce să zic.

43 răspunsuri:
| ViseDestrămate a răspuns:

Muflă

| Miky03 a răspuns:

Mufla

| angelsaredickswithwings a răspuns:

Pam pam pam ...

| ɹǝʞoſ a răspuns:

Comy big grin

| Pufoshenialuwpisicilechele a răspuns:

Comeandtellmesomething

| xMary a răspuns:

Muflăăă

| Liviu a răspuns:

Care da de baut si ceva femei laughingPe ala/aia votez. big grin

| Razvan94 a răspuns:

Nu inteleg are raspunsuri 2000 si raspunsuri amuzante are 5000?

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Don diri dong. Mufla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muflă.