| ImLucifersBelovedSexlessOffspring a întrebat:

Benzi desenate era mai mişto când se numea comics.
Ar trebui să se numească Desene/Schiţe sau ceva de genul.
Care-i de acord cu mine?

13 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Aici sunt de acord cu tine.

| MaliciousDeath a răspuns:

Au cerut categoria respectiva, o mare parte din intrebari tot la t/a au fost puse.Nu spun ca-i rea ideea, dar n-ai cu cine.
...dar hei, inca mai scrie "comics" in url(imi place sa amintesc asta).

| Ashadow a răspuns:

Hăăă,deci era şi o T/A şi o Comics? Asta-i ciudat, practic şi la Comics se râde, e ca şi cum ai împărţi T/A în mai multe categorii.(presupun ca Comics era sursa a tot ce era amuzant la TPU dacă toţi "bătrânii" erau strânşi acolo).
Mneh, matematica asta...

| ImLucifersBelovedSexlessOffspring explică (pentru Ashadow):

La comics se postau comic-uri, adică schiţe şi desene făcute în paint, de mână, desene să fie.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Eu prefer manga happy

Nu am zis nu, dar s-ar putea face o categorie şi despre asta, presupun că nu ştii cum era înainte.Acum totul e luat în de-râdere şi anime/manga.
Amuzant nu înseamnă fără sens.
În caz că nu ai observat tot TPU-ul e invadat de anime/manga şi porcării.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru ImLucifersBelovedSexlessOffspring):

Ăăăăm... m-ai indus în eroare.
Dacă e plin, ce?
Bine că nu e plin de Lala Band, 1D şi JB, că mă dădeam cu capul de pereţi.
Nu am chef de seriozităţi deci please, stop! yawn

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Cat de adevarat!happy

Mhm,mhm, "Nu am chef de seriozităţi",
Atunci ai răspuns ca să... ce?
Oh, huni, nu am zis nu, dar nu mai exageraţi.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru ImLucifersBelovedSexlessOffspring):

Păi, de fapt, eram cam adormită şi nu prea am stat să descifrez întrebarea, deci nu ştiam cât de serioasă e laughing

| Foxyyyy a răspuns:

Si eu care credeam ca-s singura fara somn. laughing

Eu sunt de acord cu faptul ca ai numele ala prea mare.

Întrebări recente