| ImLucifersBelovedSexlessOffspring a întrebat:

Benzi desenate era mai mişto când se numea comics.
Ar trebui să se numească Desene/Schiţe sau ceva de genul.
Care-i de acord cu mine?

13 răspunsuri:
| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Eu prefer manga happy

Nu am zis nu, dar s-ar putea face o categorie şi despre asta, presupun că nu ştii cum era înainte.Acum totul e luat în de-râdere şi anime/manga.
Amuzant nu înseamnă fără sens.
În caz că nu ai observat tot TPU-ul e invadat de anime/manga şi porcării.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru ImLucifersBelovedSexlessOffspring):

Ăăăăm... m-ai indus în eroare.
Dacă e plin, ce?
Bine că nu e plin de Lala Band, 1D şi JB, că mă dădeam cu capul de pereţi.
Nu am chef de seriozităţi deci please, stop! yawn

| Foxyyyy a răspuns:

Si eu care credeam ca-s singura fara somn. laughing

| Ashadow a răspuns:

Hăăă,deci era şi o T/A şi o Comics? Asta-i ciudat, practic şi la Comics se râde, e ca şi cum ai împărţi T/A în mai multe categorii.(presupun ca Comics era sursa a tot ce era amuzant la TPU dacă toţi "bătrânii" erau strânşi acolo).
Mneh, matematica asta...

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Cat de adevarat!happy

| ImLucifersBelovedSexlessOffspring explică (pentru Ashadow):

La comics se postau comic-uri, adică schiţe şi desene făcute în paint, de mână, desene să fie.

Mhm,mhm, "Nu am chef de seriozităţi",
Atunci ai răspuns ca să... ce?
Oh, huni, nu am zis nu, dar nu mai exageraţi.

Eu sunt de acord cu faptul ca ai numele ala prea mare.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru ImLucifersBelovedSexlessOffspring):

Păi, de fapt, eram cam adormită şi nu prea am stat să descifrez întrebarea, deci nu ştiam cât de serioasă e laughing

| Musique a răspuns:

Aici sunt de acord cu tine.

| MaliciousDeath a răspuns:

Au cerut categoria respectiva, o mare parte din intrebari tot la t/a au fost puse.Nu spun ca-i rea ideea, dar n-ai cu cine.
...dar hei, inca mai scrie "comics" in url(imi place sa amintesc asta).

Întrebări recente