| LordBolton a întrebat:

Bine T/A am o idee:

dupa cum stiti categoria T/A (a nu se citi Trivia/Andicapati) este prea linistita in ultima vreme, peste cateva zile se implineste o luna de pace pe T/A deci...

(mai mult)

hai sa distrugem scolile.

25 răspunsuri:
| Cezar a răspuns:

Andicapati? Sau Handicapati?

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Hai mai bine să te distrugem pe tine, aaa .....stai că eşti deja distrus.

| Alyra a răspuns:

Aduc nişte grenade. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haida.

| Biggiesan a răspuns:

Nu poți avea umor dacă nu ești inteligent. Dovada gâdilatului în talpă? Mulți utilizatori se cred deștepți și irepetabili dar de fapt, ei sunt majoritatea!

| suităr a răspuns:

Ce pace? Expert a anulat războiul oh go on
Eu nu-l stârnesc, că iar pleacă toți.

| Musique a răspuns:

Îți bag cărămidă pisată pentru vene în fund dacă nu taci!

| Crâstoşelul a răspuns:

Andicapaţi? Bă, da' eşti prost rău.

| LordBolton explică (pentru Crâstoşelul):

A, sups a nu se citi asa

| LordBolton explică (pentru 六兆年と一夜物語):

Bine transfer armele din Ucranina si le aduc.

| LordBolton explică (pentru Alyra):

Ine eu vin cu pistoalele,
Miku cu bazoka
si Turbox cu kalasurile si daramam scoalile.

| LordBolton explică (pentru Musique):

laughing

| Neverwas a răspuns:

Dar cu liceele cum ramane?

| LordBolton explică (pentru Neverwas):

Daca vrei le atacam si pe alea, oricum avem ceva cu care distrugem o cladire doar dintr-un buton

http://saintsrow.wikia.com/wiki/Reaper_Drone

| Neverwas a răspuns (pentru LordBolton):

Normal că vreau; sunt la liceu, aşa că distrugerea şcolilor nu-mi foloseşte la nimic!

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Crâstoşelul):

Am sapte cuvinte pentru tine : Placinta cu branza, http://imgur.com/BSm6wRV, placinta cu branza.

| Crâstoşelul a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Păi, eu am treişpe cuvinte pentru tine. Nu.

http://i.imgur.com/SOqTXxK.png, nu.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Crâstoşelul):

LamelibranHiata http://imgur.com/BSm6wRV, lamelibranhiata!

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Crâstoşelul):

Incepi sa-mi placi.rolling on the floor

| Crâstoşelul a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Adică ţie începe să-ţi placă un om când plânge şi se taie?

Bă, da' sadic eşti.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Crâstoşelul):

Parca esti mama...

| Crâstoşelul a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

De data asta ai fost şi mai sadic.

Mă tau.

Întrebări recente