| Lămâi1 a întrebat:

Pentru fanii anime. Este un anime cu o fetita caruia ii se repeta o zi din viata de n ori (nu este Amnesia), ea avand o sora si parintii ei au murit sau ceva de genu? si un detaliu mai neimportant, ea avea 2 prietene gemene care erau verzi in cap + un baiat saten si mai era ceva prieten, cred. si aa da, oamenii tot dispareau cand se apropia un festival anume. parca erau 2 sezoane pe cand ma uitam eu acum un an, si ultimul episod pe care l-am vazut eu era cand a fost festivalul ala si fetita aceea era la sfarsitul episodului plina de sange, in rest cam nimic parul fetitei este mov sau albastru, si sora ei parca blond. Va rog, daca aveti idee cum se numeste, spuneti-mi. Funda! big grin

6 răspunsuri:
| IchigoFullbring a răspuns:

Trebuia sa intrebi asta la "benzi desenate"!
si eu m uit la anime scuze dar nu il stiu

| Ashadow a răspuns:

Nici eu nu-l stiu dar suna genial daca dai de el sa-mi spui si mie.

| Weedier a răspuns:

Ai greşit categoria.

| Lămâi1 explică (pentru Ashadow):

Higurashi no Naku Koro ni Koi xD

| Ashadow a răspuns (pentru Lămâi1):

Multam

Întrebări recente