| anonim_4396 a întrebat:

E cam jenant sa va pun aceasta intrebare.
Cand vine mama sau fratele meu cu putin usturoi sau cand miros usturoi, imi vine rau, imi vine mereu sa musc, dar ma controlez muscandu-mi degetele. Cand vad un prieten ramit, mai ales sangele, mi se face foame asa dintr-o data. Parca sunt mai rapida fata de un copil normal. O prietena imi spune ca sunt ca un fel de vampir, desi nu o credeam, pana cand...
Eram pe afara la miezul noptii, ma uitam la stele. Apoi mi s-a facut foame. Voiam sa ma duc sa-mi iau o gustarica si m-am lovit. Apoi imi curgea sange. 1 ora jumate numai sugand la sange fara pauza.
Voi ce credeti?

27 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scuza-ti greselile nu mi-era bine ca simteam usturoi in camera...

| negru30 a răspuns:

Ha ha ha - nu mai te uita la filme

| gabutzu a răspuns:

Cred ca te.ai uitat cam mult la twilightwinking

| BibiBri a răspuns:

Ai face bine sa vb cu mama ta sau sa consulti un medic

| Moratu a răspuns (pentru negru30):

Esti vampir! 110% laughing))) Negru voda are dreptate prea multe filme dauneaza grav sanatatii

| biencushh a răspuns:

Da chiar...prea multe filme...sa iti fie rau de la usturoi e una, dar sa ai simptome de "vampir" e ceva departe de realitate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ma uit la fime dragilor. mi-e lene si plus n-am ce face. mai degraba ma uit la un film de dragoste. E mai mistowinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai oameni buni, eu nu ma uit la filme cu vampiri. Ma uit numai cand am chef la un film asa mai romantic.Plus stau mai mult pe afcebook, deci no problem

| LarisaDragomir a răspuns:

Eu zic ca e doar personalitatea ta...adica si eu am facut chestia asta cu sangele, merg repede, dar cu toate astea mananc usturoi la greu si n-am nimic, deci doar ti se pare, oarecum, adica poate crezi ca esti asa, nu ca esti cu adevarat, e o stare indusa, ca atunci cand iti zice cineva de nu stiu ce si instantaneu te simti asa.

| Cor1nnnaa a răspuns:

Pai ori te-ai uitat prea prea mult la filmu din astea cu vampiri, ori asa ai in imaginatia ta, nu-mi dau seama. Cum sa sugi sange 1 ora jum? doamnee rolling on the floor e chiar imposibil

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LarisaDragomir):

Asta cred si eu dar asta e. a si...usturoiul mai sunt si alergica la el. Dar mai sunt alergica la legume sau fructe deci nu cred cai de la asta. sangele e ca sug eu mereu ca prosta cred si chestia de a musca am aflat ca mi dezvolta dintii.

| Innovation a răspuns:

As vrea sa te ajut dar nu pot pentru ca nici nu stiu ce sa zic.Mai cred si eu cateodata in legendele care spun ca exista vampiri, dar tocmai tu sa fi unul, nu prea cred.

| ROB3RT89 a răspuns:

Eu cred ca trebuia sa postezi la T/AhappyHai sa fim seriosi...De unde te-ai inspirat?!

| negru30 a răspuns (pentru Moratu):

Bingo - ha ha ha - nu vampir - a plecat cu sorcova mai devreme decat trebuia

| alina58 a răspuns:

Din ce mi-ai spus tu aici, cred ca esti neam cu Dracula! Serios, vorbeste cu mama ta, si fa-ti un control. Neaparat!

| DNSK a răspuns:

Buh.m-ai amuzatlaughing ff tare! esti cumva din transilvania?tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

St din bucuretsi alls

| sabrina01 a răspuns:

Eu cred ca iti bati joc de noi! nu este posibil sa existe asa ceva! Doamne, ce ciudati sunt uni copii! Va uitati prea mult la filme!

| Aleqa a răspuns:

Crezi ca ne pasa?

| Mişaaa a răspuns:

Tragi des pe nas?

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Cred ca ai nevoie de o dezintoxicare o_O

| TheScamy a răspuns:

Voi chiar nu ati observat unde a postat-___-Fata normal ca e vreun troll sau ceva de genu(mai mic)-___-Daca ar fi adevarat ar pune-o la alta categorie si pana acu' s-ar fi dus la madicul de familie sau la vreun specialist:\

| aFurisit a răspuns:

Ce nota ai luat pentru compunerea asta?

Sau. vrei sa-i faci concurenta lu` Sergiu Nicolaescu?

Aaa, stiu... antidotu`. 1 ora jumate sa "sugi" la vodca FARA PAUZA laughing, sa vezi ce-ti dispare pofta de. Privit la stele laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Impusca-te!

| Gabriela92 a răspuns:

Nu iti face griji, daca erai vampir si iti sugeai propriul sange erai moarta acum.mergi la un psihiatru si cere'i Xanax

| KDily a răspuns:

Pfff...ti se pare ca avem 3 ani sa mai credem in basme de astearolling on the floor)).du-te ma fetito si culcate ca ai mare nevoie sa iti odihnesti creieru`! happy. sper ca te-am ajutatrolling on the floor)) papawave

| lsgsfh a răspuns:

Mda...esti un vampir,si pentru ceilalti mai informativa si voi!, chestia asta cu vampiri este o boala care te face sa semeni cu un vampir si sa ai pofta de sange, apropo si eu sunt un vampir.Si mie mi se intampla la fel si eu imi musc degetele dar sangele meu are un gust foarte metalizat, si acum am inceput sa imi musc prietena(a fost de acord) dar acum de sarbatori am lasat-o pentru ca a inceput sa se simta foarte slabita.

Întrebări recente