| AcadeauaRozaliee a întrebat:

BunaT/A! Intrebare:ce tot aveti cu Fuego?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Sincer eu ma mir ca lumea inca se ia de fuego sau justin bieber si lasa papuse transexuale de gen nicky minaj in pace...

14 răspunsuri:
| demonxyz a răspuns:

Pai pe langa faptul ca este o marioneta homosexuala, canta ca un ratat, arata ca o matura, se crede sfantul $%^# si s-ar *%$@ pentru bani....nimic! >big grin

| Dash a răspuns:

E un om fara scrupule care isi obliga mama sa-i impodobeasca bradul...

| Musique a răspuns:

Nici eu nu înțeleg.

| XηαтѕυмєX a răspuns:

Ce avem şi cu Justin Biberon.

| LaNaibaa a răspuns (pentru XηαтѕυмєX):

Exact!

| Dash a răspuns (pentru Apache):

Cred ca ea e urmatoarea pe lista...

| LaNaibaa a răspuns:

[ e secrett ].winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Răspunsul ar trebui să-l ştie doar Bendeac, pentru că el a început toată povestea asta şi toţi proştii s-au luat după el.

| iKeel a răspuns:

Este enervant...

| georgeggg a răspuns:

Nimic... doar ca o obliga pe masa sa ii inpodobeasca bradullaughing
Zau asastraight face tie iti place Fuego?

| SilentByTheNight a răspuns:

Pai am fost terorizata de mamaia mea cu Fuego'ul ei I don't want to see Mda. e nasol dar sa ne luam un pic si de matura transexuala feminina Justina Biberon rolling on the floor Amandoi canta ca doi caini pe moarte, amandoi arata mai ceva ca raia, pe amandoi ii vad peste tot straight face SI sa ne luam un pic de urangutanul pictat cu celulita Nicky Minaj... Ce papusica nasoala lume mai e si asta? papusa transexuala ce canta ca o bomba atomica.

| Hmmmm a răspuns:

Un copil...

Răspuns utilizator avertizat
| KennyBa a răspuns:

Ulililililililiu cini si ia die sfantul fuiego? cinie sie mai ia sa le cantie giasxtin bibar cu cacatu in gura si vibratoru in cur