| anonim_4396 a întrebat:

Ca sa fie clar, nu m-am uitat prea mult la filme americane!
Voi nu aveti in clasa grupul ala de 3 fete care sunt prietene si arata bine si au multi bani si sunt... populare? Eu da! Si daca ma gandesc mai bine, si celelalte clase au. La voi nu e asa?

12 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Eu nu am.

La mine in clasa sunt doar 7 fete sad dintre care doar una e cat de cat "populara" dar nu in sensul bun.

Totusi, am un grup de 2 baieti si o fata care sunt oarecum prieteni si au multe fite. Asta se pune? *si da, daca te intereseaza...amandoi stau cu fata aia*

| Suck a răspuns:

Am avut şi eu astfel de specimene...la una i-am pus-o...țin să menționez că nu era prea bună la pat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La mine in clasa toate fetele arata bine si sunt de treaba.
De fapt stai ca asta era din alt film. Mda.

| Croampa a răspuns (pentru Suck):

GG man!

| ??c??? a răspuns:

Am vreo 20 de fete in clasa dar vorbesc cu placere cu doar 3 fete.Sunt cam singurele fete adevarate daca intelegeți ce vreau sa spun.De restul ma doare ca sunt niste nenorocite fitioase si sparte.

| nlko a răspuns:

Ba da, dar doar una e principala.

| RAY a răspuns:

La mine si mai rau alea 2 fete sunt urate, sarace si proaste, daca erau macar bogate ca na frumustea nu conteaza cand e vorba de banii dar de unde, toti banii le-au investit in ele la greu )))) in grasime

| L1feDRAIN a răspuns:

Nu si de ar fi asa, as scuipa pe ele ca de obicei asa fete sunt proaste.

| CuddlyNightmare a răspuns:

Sunt 2 blonde de la clasa cealalta cu o cu**a de la noi care vin in fiecare pauza si se dau la baiatul de care-mi place.
Curva asta de la noi sta descheiata la camasa sa i se vada suitenul. Deci iti dai seama xD

| SabinaQueen a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La mine e diferit...la mine e o șatra intreaga.

| SunnyFace75 a răspuns:

"Fete" de genul asta se găsesc la orice colț de drumwinking