| ImiUrascViata a întrebat:

Care dintre aceste personaje va plac, de ce si spuneti care va reprezinta? Deci este sectiunea de intrebari amuzante, asa ca sa nu incepeti ce faci ma spam! O sa dau funda la cel mai bun(amuzant dar nu urat) raspuns laughing!

3 răspunsuri:
| ImiUrascViata explică:

Http://www.youtube.com/watch?v=U8FBL_GN2xU era sa uit scuze si apropo doar cei care stiu ceva despre league of legends sa raspunda, ca daca incercati improvizatii nu va merge :|.

| Musique a răspuns:

Ce personaje?

| ImiUrascViata explică (pentru Musique):

Sunt in clipul de mai jos inspirat din jocul de Dota like. League of Legends daca ai auzit de el? happy este un joc online o.o de strategie.