| Sheisshe a întrebat:

Care e cel mai amuzant banc pe care il stiti?

Răspuns Câştigător
| Dragonel a răspuns:

Bula s-a casatorit.In catva timp se intalneste cu Strula.Strula il intreaba:
-Ce mai faci Bula?
-M-am casatorit!
-Si cum e sotia ta?
-Pai este cam somnoroasa pentru ca mereu cand vede un barbat zice:"Mama ce as dormi cu ala!"

16 răspunsuri:
| Ţăpeşu a răspuns:

Http://i.imgur.com/BU8Wm.jpg
Aici vei găsi o serie de site-uri unde sunt cele mai amuzante bancuri. Nu am putut să le scriu în comentariu fiindcă roboţelul zice că sunt pentru piraterie :(

| LikeACandyxD a răspuns (pentru Ţăpeşu):

Tare asta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Ţăpeşu):

rolling on the floor

| Iulia_Ignat_1972 a răspuns (pentru Ţăpeşu):

Haharolling on the floor

| umbrax a răspuns (pentru Ţăpeşu):

laughing

| LittleReasonToSmile a răspuns (pentru Ţăpeşu):

laughing ce bancuri!

| Kremlin a răspuns:

Hai toţi să dăm replay lu Ţepeşu şi să ne prefacem că râdem "laughing".

| Sheisshe explică (pentru Kremlin):

Insfarsit cineva cu mintelaughing

| iKeel a răspuns:

Hahahaha. Ce amuzant este Ţepeşu ăsta. Mai bine aş alerga 50 de km în loc să citesc tot comentariul lui... Copilu' ăsta.

| dαɴЗ a răspuns:

Eeeraa odataaaa...*dupa 3 ore de spus un banc*...-Nu.

| andru213 a răspuns (pentru Ţăpeşu):

Uite mama cum merg cu ochii inchisi, uite mama cum merg fara maini, uite mama cum merg fara dinti in gura. big grin

| Ţăpeşu a răspuns (pentru iKeel):

Spânzură-te big grin

| iKeel a răspuns (pentru Ţăpeşu):

Nu, mersi. Tu eşti mai potrivit pentru treaba asta. big grin

| Ţăpeşu a răspuns (pentru iKeel):

Cu părere de rău te anunţ că acest "cadou" nu este returnabil...

| iKeel a răspuns (pentru Ţăpeşu):

Cu părere de rău îţi spun că este. :]. Şi oricum, nu sunt eu cel care repetă aceeaşi replică de 200 de ori. Învaţă o replică mai nouă, sau dacă nu ştii altele mai noi, nu le mai spune. :]