| SweetCandy a întrebat:

Care e cel mai frumos moment pe care l-ati trait ier?
sau cel mai amuzant?big grin:*

Răspuns Câştigător
| hashe86 a răspuns:

Mi-am luat frigider!
l-am sorbit din priviri toata ziua, frumuselul!

18 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Cand m-am nascut.

| hândel a răspuns:

Vrei sa te sinucizi Sensei? Sau urasti pe cineva asa mult ca vrei sa-l vezi cu-n perete-n carca? laughing Barem ai avut satisfactie sa-ti vezi momentul fericit implinit? Eu n-am avut momente fericite ieri, poate am azi noroc desi am inceput cu niste scaune puturoase. sad

| elena a răspuns:

Mi-au iesit galustele de la supa de pui foarte pufoase...de obicei fac niste ghiulele de-ti spargi capul... o fi aceesta un moment frumos? amuzant sigur este pentru ca m-a intrebat nepotul daca sunt galustele ramase de la supa trecuta...

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cel mai frumos :M-am impacat cu cea mai buna prietena a mea si am iesit cu ea pe afara sa mai discutam si noi ca fetelehee hee

Cel mai amuzant: Am vazut un om beat pe strada care s-a pus in mijlocul drumului si a inceput sa cante laughing Si in spatele lui erau multe masini care il clansonau laughing

daniela
| daniela a răspuns:

S-a intors fata mea de la mare dupa 2 saptamani

| SweetCandy explică:

Ieri .....frumos...poate k nu am simtit cutremurul si amuzant mi-a sp sarut mana tatal unei fete q care nu ma inteleg deloc binerolling on the floorrolling on the floor

| Chuck a răspuns:

Amuzant: m-am uitat la garcea.

Frumos: Plictiseala. Acum sunt intr-o stare de plictiseala dupa multa distractie si viata traita intens. Ba cresc, ba descresc. Imi mentin echilibrul dintr-o extrema intr-alta laughing.

| cyufulyky a răspuns:

Cel mai frumos e ca ieri 6 august m-am desp de prietenu mheu care peste 10 zile faceam 9 lun i impreuna... iar amuzant e ca eu i-am dat papucii...[logik gluemsc cu asta numai eu stiu ce-i in sufletul mheu]... dar in orice caz eu i-am dat papuciilaughing)))))))

| yadora a răspuns:

M- a deochiat cineva atat de tare incat am inceput a cata pe cineva sa ma descante la serviciu...noroc ca mi-a iesit in cale o baba care mi-a zis : Cine te-a deocheat pe tine sa ma pupe-n...pe mine; nu am stiut ca persoana respectiva era cam sarita din verzii ei, dar m-a pufnit un ras ...cascam intruna si radeam... m-a luat pe nepregatite...

| Guitarlove a răspuns:

Ieri, faceam dus si a venit prea multa apa calda si m`am cocotzat pe marginea cazii si am stat o juma` de ora pana s`a consumat apa cald ca sa nu ma mai friga la picioare laughing. nu glumesc laughing

| cutie a răspuns:

Ieri? pai nu prea imi amintesc nimic ce am facut ieri...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ieri, victoria echipei mele de suflet, Timisoara :X
Si bucuria de a ma afla in mijlocul fanilor, care cantau si sarbatoreau pe strada pana noaptea la 4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Momentul pe care l-am trait ieri? nu mi-l amintesc, este mult de atunci. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cind a fost cutremur desigurbatting eyelashes Stateam si ma uitam la geam sa vad daca pica un perete ceva laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca am luat salarulaughingCel mai mult traiesc ziua de 5rolling on the floor in fiecare lunalaughing

| delia_6706 a răspuns:

Cand a venit bunica de la tara la noihappyMi-a fost dor de ea. Dar cel mai frumos moment al tau?
happySi sper sa ai o zi si mai frumoasahappy

| bosnea marinela a răspuns:

Ieri am realizat ca pisica mea e bolnava si am fost la veterinar si l-a scuipat pe doctor si pe maini l-a facut franjuri.happy

| ytzza a răspuns:

Ue mam amuzat atunci cand am vazut ca din nou intrebarile puse de mine nu apar laughing deja mam obisnuit.