| 7DaysCuPortocale a întrebat:

Care e treaba cu litera " R " la nume raised eyebrows?

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Bă prunci,nu aţi primit mesaj,nu aveţi de ce să vă puneţi 'R' la nume.
*există nenumărate persoane,care deşi l-au primit, nu fac parte din acest joc*
Staţi naibi-n scaunele voastre, şi gata!

35 răspunsuri:
| Nero a răspuns:

R de la Retezati-as cucu

| VacutzaRoscata a răspuns:

Asta ma intrebam si eu straight face

| Siracuzia a răspuns:

Nu cunosc.

| Holocaust a răspuns:

Ce mai plan secret...
Știe toată lumea de el, dar nu și ce înseamnă...deci
Țeapă,că nu-ți zice nimeni!

| ILoveMyBed a răspuns:

Secret...don't tell anyone
Si robotelul e de acord ca e secret.

| Musique a răspuns:

Numai dacă ai primit mesaj poţi pune 'R' la sfârşit.
Să ma ierte Deny1333R big grin da eu, chiar dacă ''fac parte din planul lor'' tot nu-mi pun 'R' la sfârşit.

Fu.ck,tot cu R ţin.

| NoChanceForUs a răspuns:

Mie-mi plac Ț-urile!

| 3rdWW a răspuns:

Gândește logic!
R - ratați, rățoi, Rapunzel, rădăcini, resturi, recolte, radiotoxicitate, rozător.
Alege care dorești.

| Bogdanux a răspuns (pentru Musique):

Nu-mi pun nici un R la nume.Voi fi un spion.

| Bogdanux a răspuns:

O sa fiu agentul cheie in acest "plan", asemeni Agentului X.BogdanuxX.

Wait, am deja un X la nume... ddeci...

BogdanuX sau BogdanuXXX? Eu zic ca Bogdanux big grin

| Musique a răspuns (pentru Bogdanux):

BogdanuXXX,îmi aduce aminte de filmele porno.

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Din cate am inteles cine are `r` la nume(primit prin niste rituaruli fff secrete)ramane pe T/`A
Pai si voi astia cu R la nume, daca numai vreo 30 d useri raman la T/A ce`o sa faceti singuri?
Asa, macar se mai gaseste cate un retardat, dar daca ramaneti doar voi ce faceti singuri
?
Scrieti bancuri?

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Eu as fi vrut ceva de genu ❂ ❁ ❀ ✄ ☪ ☣ ☢ ☠ ☭㊚ ㊛ 〄 ㍿ ☎ ☏ண இ ஆ
dar nu ne lasa sad

(robotu zice cu intelepciunea lui urzi:
Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!)

| 7DaysCuPortocale explică (pentru TotEuBaiiIsBack):

Atunci eu nu o să mai rămân pe T/A?! Ce rău v-am făcut?crying Spuneți-mi și mie ce rau v-am facut crying

| Trinitas a răspuns:

Suntem o ceata de nebuni, ca legiunea de anonimi ( http://www.ironplanetipo.com/Anonymous1.jpg ). Propun sa ne facem si masti care sa ne reprezinte.

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru TotEuBaiiIsBack):

Tu esti prost sau te prefaci? toti redusii isi pun acum r la nume crezand ca sunt cul.
daca nu ati primit cioara secreta nu puneti

| 7DaysCuPortocale explică (pentru ɔɐıɔ):

Când s-a dat "cioara secretă"? Mie de ce nu mi-ați dat-o :-

| TotEuBaiiIsBack a răspuns (pentru ɔɐıɔ):

I don't want to see x_X nu ai cuv `jet` in raspuns!
:O:O:O:O
Si app:proasta`i talentatha nu euwinking

| 7DaysCuPortocale explică (pentru TotEuBaiiIsBack):

Pe cine faci tu proastă?!

| TotEuBaiiIsBack a răspuns (pentru 7DaysCuPortocale):

Ce?! Nu stiai?!?!?! Cioara secreta se da numai `ironicilor` care nu st in stare sa dea un rasp serios, indiferent de situatie
Unii dintre cei cu `r` sunt chiar AMUZANTI dar unora nu le vad rostul

| TotEuBaiiIsBack a răspuns (pentru 7DaysCuPortocale):

Talentatha
Cauta la utilizatori in curand suspendati (nu exista categoria asta :@pig `talentatha` laughing
Cum?! Ei nu i`ati dat cioara?!?!?!?! VAIIIIII!

| 7DaysCuPortocale explică (pentru TotEuBaiiIsBack):

Nu mai comenta :-| nu ești deloc amuzant/ă

| Bogdanux a răspuns (pentru Musique):

Ideea lui ncfu.

| TotEuBaiiIsBack a răspuns (pentru 7DaysCuPortocale):

Ai gasit`o?

| 7DaysCuPortocale explică:

Aleluia dupa sute de ani primesc și eu mesaju' straight face

| TotEuBaiiIsBack a răspuns (pentru 7DaysCuPortocale):

Dar nici nu vreau sa fiuwinkingwinkingPoate indraznesc sa fiu amuzanta sa`mi trimita `r`
App `r` dl numele meu e pus ashaaa

| TuningPhotoshopX a răspuns:

Am cu R, doar cu cucu mai mic!

| TotEuBaiiIsBack a răspuns (pentru Musique):

Hai pa ma duc sa`mi rod unghiilee

| Captive a răspuns:

Hmm...Nu-ti fa griji oh go on.E o prostie laughing

| Deny1333 a răspuns:

Jur, v-aş da foc.