| 7DaysCuPortocale a întrebat:

Care e treaba cu litera " R " la nume raised eyebrows?

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Bă prunci,nu aţi primit mesaj,nu aveţi de ce să vă puneţi 'R' la nume.
*există nenumărate persoane,care deşi l-au primit, nu fac parte din acest joc*
Staţi naibi-n scaunele voastre, şi gata!

35 răspunsuri:
| lalalalallll a răspuns:

Cine își pune "R" la nume rămâne la T/A... Și dacă acel utilizator e suspendat, mai rămâne la T/A? NOPE!

| MyObsession a răspuns:

Cea mai mare prostie inventata -.-

| Dragonel a răspuns:

N-am habar

| Serena1993 a răspuns:

Aha.deci stati sa inteleg.toti care au litera magnifica R la nume au dreptul sa ramana la T/A?
deci noi ceilalti nu putem? e o tara libera frate...ne'o ardem unde vrem nu?

Răspuns utilizator avertizat