| AikkoxD a întrebat:

Care-i cel mai idiot mod în care ţi-ai decora camera?

48 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Parchet din solzi de pește și pereții cu alune.

| Holocaust a răspuns:

Am practic niste ciorne lipite pe perete...Dar hai sa uitam de asta.
Era una intr-un film care picta vagine si punea tablourile pe pereti.Pe asta se baza si forma patului, a pernelor...etc.

| CannbalCorpse a răspuns:

Postere cu Giastin Bibăr si Uan Direcşion.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Am lipit coji de seminţe pe toţi pereţii camerei.
Tapet natural.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru AikkoxD):

Dar...noi suntem casatoriti deja. 0 - 0"

| AikkoxD explică (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Ba nu, nu suntem.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru AikkoxD):

Chiar nu mai tii minte ceea ce a fost intre noi acum unsprezece ani?
Cand eram shukari,mergeam la football cu bere,seminte si aruncam cu petarde pe teren?
Cand ii ingropam pe ceilalti in marci si in firme?
Cand aveam dusmani si valoare amandoi?
Cand ne injurau vecinii ca le scriam pe porti numele nostru? Ei, bine, de al tau nu prea ziceau mare lucru, de al meu o-ho.
Cand fumam pe la colturi si aveam amandoi hepatita B si C?

Sincer, nici eu nu mai tin minte.

| AikkoxD explică (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Da' eu tot nu ştiu câţi cai...ăstaa...ani ai.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru AikkoxD):

Doi,maxim sase.

| AikkoxD explică (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Dar n-o spui cum trebuie: "Doi, maxâm şasă."

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru AikkoxD):

Huă,cucoană! Uită-o uă cum mă corictiază!
Nu mai comânta că sâun polâţia fă!

| AikkoxD explică (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Cheamă poliţia, ce să-mi facă?

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru AikkoxD):

Iţ confiscă sămânţâli.

| єχcєєℓ a răspuns:

Postere cu Harry Potter pe pereti si parchet cu buline

| Ashadow a răspuns:

Cu intrebarile de la d/s

| Xtadelo a răspuns:

Postere cu lalalalaalaa band sau cu One Direction

| W3R4 a răspuns:

Nu prea ar fi unul, dar cel mai idiot lucru la mine în cameră ar fii...curăţenia! o_O

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Impart camera cu fratele meu care are 5 ani, pentru ca lui ii e frica sa doarma singur si si-a abandonat camera lui.
Camera arata de parca ar fi taiata in doua, pentru ca fiecare e cu gusturile lui, asa ca a iesit ceva nu chiar idiot, dar cam ciudat. Oricum are el grija sa 'decoreze' peste tot, pentru ca nu prea stie ce e aia frontiera big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În roşu şi roz peste tot...îmi vine să vărs numai când mi-o imaginez.

| Zabbyel a răspuns:

"Postere" cu fata ta rolling on the floor)))))))rolling on the floor)))))))rolling on the floor)

| Resurrection a răspuns:

As face peretii roz cu dungi roz si puncte maro.Televizorul l-as agata de tavan. becul ar lumina din podea iar patul ar sta vertical smug

Asa as face.

| 00AName00 a răspuns:

Cu postere cu Fuego si Justina Biberon.

| Weedier a răspuns:

Cu piftie.

| Almássy a răspuns:

Mi-as lipi pe pereti toate tocurile din punguta de rezerva de la pantofi

| facepalmlol a răspuns:

M-as pune sa desenez singura unicorni si printese pe fundal roz.
Sigur vor arata ca niste extraterestrii.

| MishaIsMyHero a răspuns (pentru SilentSuicide):

Cu un magar?!

| SilentSuicide a răspuns (pentru MishaIsMyHero):

Da, asta e cel mai idiot design care mi-a venit in minte.

| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns:

Aş pune un castravete murat pe perete şi o roşie pe tavan ^^

| Chronicles a răspuns:

Cu roz, postere cu... eh, mai are vreun rost să-i enumăr? Nu mi-aş pune o grămadă de lucruri în cameră doar de dragul de a fi acolo, mai mult îmi place simplitatea.

| ÐỄỄẴ97 a răspuns:

Toata camera ta sa fie varuita in negru.

| GEEK a răspuns:

Mhm. thinking

Postere cu Justin, Fuego şi 1D. big grin

| Yumeno a răspuns:

Justin bibar straight face ihhh...ce cosmar oribil mai bine nu ma gandeam la asta.

| ஜÐαɾκPαɳteɾஜ a răspuns:

Barbie laughing SAU Justin Bieber

| Adytzzuy a răspuns:

Mi-am pus fulgi de hartie atarnati de tavan aproape imi veneau in cap si stelute pe peretihee hee

| šïηηεr a răspuns:

Uan Erecşiăn şi Guţă.

| Crucified a răspuns (pentru šïηηεr):

Ma de ce copiezi denumirea de "uan erection=o singura erectie" de la altii? laughing

| šïηηεr a răspuns (pentru Crucified):

Pentru că nu o copiez.;-? Aşa mi-a venit în cap când am citit întrebarea, nu înseamnă că-i copiere. :]

| MikeyKookie a răspuns:

Toata camera si toate obiectele da fie in negru si fara usa (adica sa nu vezi clanta )
iti da o impresie emo si cool
Funda happy?

| AikkoxD explică (pentru MikeyKookie):

Hăh, eu nu dau funde la întrebări de genul.

| MikeyKookie a răspuns:

Gata stiu happy cheama-l pe Smiley ca iti da niste cai verzi pe pereti laughing

| CreakTudor a răspuns:

Cu roz