| JetBlueJet a întrebat:

Cati dintre voi v-ati incordat vreodata mana crezand ca veti muta un obiect?

17 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu mi-am incordat mana mereu cand a fost vorba de tarfe ciudat e ca ele chiar sau mutat cand au vazut asta

| JetBlueJet explică (pentru RAY):

N-am prea inteles la ce te referi (-_-) Dar ai un mod impresionant de a face o 'tarfa' sa fuga |B

| RAY a răspuns (pentru JetBlueJet):

Nu promovez violenta, pacat ca nu mai inteles sti imi faceam sperante ca cineva sa ma inteleaga ma faci trist

| JetBlueJet explică (pentru RAY):

Nu am vrut sa te fac sa te simti tristi sad Doar ca nu intelegeam ce treaba are incordatul mainii cu "tarfele" :3

| RAY a răspuns (pentru JetBlueJet):

Ma duc sa violez una de tristete

| JetBlueJet explică (pentru RAY):

Spor la treabawinking Vezi sa faci treaba buna laughing

| RAY a răspuns (pentru JetBlueJet):

Nu vrei sa iesi afara pe strada?

| JetBlueJet explică (pentru RAY):

E prea mare zapada
Si nici primavara daca era nu ieseam (cu tine) laughing

| RAY a răspuns (pentru JetBlueJet):

De ce eu vreau sa aduc fericire in viata ta chiar daca doar pentru o noapte

| LePotato a răspuns:

I once tried to use the force, then i realized i'm not a jedi :v

| JetBlueJet explică (pentru LePotato):

Ja ja ja

| JetBlueJet explică (pentru RAY):

LoL....Am mai vorbit cu persoane ca tine (Sunteti tare ciudati voi astia "disperatii") laughing

| RAY a răspuns (pentru JetBlueJet):

Pacat ca nu ai facut si cunostinta cu noi sa vezi cat de nebunatici suntem

| LePotato a răspuns (pentru JetBlueJet):

Da

| JetBlueJet explică (pentru RAY):

Are multe sensuri cuvantul "nebunatici"... Nu pot sa imi dau seama la care te referi

| RAY a răspuns (pentru JetBlueJet):

La sanatoriu ma refer sa ne vizitezi, unde credeai?

| AinştainIsBack a răspuns:

Adica sa folosim șforța. esti nou pe aici?

Întrebări recente