| GhostStar a întrebat:

Ce a incercat sa ne explice profa la fizica : http://i.imgur.com/DPemQ.png
Ce am inteles eu: http://i.imgur.com/QW3gS.png
Cam atata atentie acord eu scolii cand mie foame
In alta ordine de idei, vine vacanta.ce vreti sa demolati vara asta?

30 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Ai dreptate.

Cred ca voi incepe cu casele rudelor.A mea e unica nu ma bag.
Apoi continui cu....nu stiu vad eu.
Ideile imi vin pe moment...

| umbrax a răspuns:

confused

| umbrax a răspuns:

Si in vara asta vreau sa imi demolez liceul

| Esial a răspuns:

Din a doua imagine, se pare ca-ti place branza, mai Jerry... Ma gandesc vara asta sa demolez peretele dintre baie si bucatarie sa fac mai mult spatiu.Btw,voi stiti care-i diferenta dintre oala de zi si oala de noapte?

| Ţăpeşu a răspuns:

În vara asta? Am 2 examene de dat.

| AikkoxD a răspuns (pentru Ţăpeşu):

Numai două?

| GhostStar explică (pentru Esial):

big grin

Răspuns utilizator avertizat
| umbrax a răspuns (pentru ɮʀɨֆȶɛռǟ):

Ala cu uimirea?

| Magnifico a răspuns (pentru Ţăpeşu):

Bafta ta sa fie.
Partea buna e ca ori le cazi pe amandoua ori nu le mai cazi deloc.Nu?

| LittleReasonToSmile a răspuns:

Se pare ca iti "place" foarte mult scoala si mai ales fizica laughing bv thumbs up ce sa zic?

| Aneurysm a răspuns:

Am o migrena. Vreau sa-mi demolez capul. Are cineva din intamplare niste Ximiber?

| DaVà a răspuns:

Lol...primul desen nu e facut corect. Vreau ca vara asta sa fiu productiv.Ma voi duce la tara sa ma joc toata ziua pe calculator.

| AshWorld a răspuns:

Sunt praf la optica geometrica, la fel de praf cum stau cu vederea rolling on the floor

P.S. Nici nu port ochelari.

| Brâncuşi a răspuns:

Hmm am daramat mult prea multe... daca mai continui o sa iau dosar penal pentru distrugere(vandalism) asa ca stau cumintebig grin

Răspuns utilizator avertizat
| umbrax a răspuns (pentru ɮʀɨֆȶɛռǟ):

: - / sunt exact in ordinea pe care tiam aratato

Răspuns utilizator avertizat
| umbrax a răspuns (pentru ɮʀɨֆȶɛռǟ):

Stau mult dar ma si plictisesc si ma mai duc sa citesc

Răspuns utilizator avertizat
| umbrax a răspuns (pentru ɮʀɨֆȶɛռǟ):

Si ce vrei sa fac sa stau sa injur pe strada ca ceilalti?

Răspuns utilizator avertizat
| umbrax a răspuns (pentru ɮʀɨֆȶɛռǟ):

Da stiu

Răspuns utilizator avertizat
| umbrax a răspuns (pentru ɮʀɨֆȶɛռǟ):

Ma duc sa gasesc ceva de facut

Răspuns utilizator avertizat
| Ţăpeşu a răspuns (pentru AikkoxD):

Din fericire, da!

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru ɮʀɨֆȶɛռǟ):

: -?
Intra pe mess si vei afla.Nu cred ca l-am facut bine.

| RAY a răspuns:

Trebuie sa inveti ca la bac din asta se da nu-i asa greu totul tine de imaginatie si curiozitate

Întrebări recente