| kriskiky a întrebat:

Ce ati face daca l-ati intalni pe strada pe justin bieber?

Răspuns Câştigător
| Rooobi a răspuns:

As scoate uzzyu din buzunar drept si ak47 din buzunaru stang si la-s intreba spre el si i-as zice in pastele matii asta e pentru fuego ca nu i-ai impodobit bradu muhahalaughing si apoi la-s ciurui laughing

59 răspunsuri:
| momeaedy a răspuns:

Las bate. laughing

| vip002 a răspuns (pentru momeaedy):

Si eu!
las bate de iar sari capacele cum e el atat de firav si delicat Iasi trage o bataie!

| GregHouse a răspuns:

Kill her (sic!)! Kill her with fire!

| RockLife99 a răspuns:

Pai... sa vedem : l-as injura de toti mortii si dupa l-as bate de i-ar sari creierii din cap si matele din corp.

| MeOana a răspuns:

L-as impusca! il urasc! e cosmarul meu!?@_@?

| Musique a răspuns:

Aș trece nepăsătoare.

| Zoet a răspuns:

Nu m-ar interesa.

| Xtadelo a răspuns:

L-as chema pe Fuego! laughing

| LoveToHate a răspuns:

Sincer,chiar daca nu sunt fan, nici nu-mi place de el.I-as cere un autograf si as face o poza cu el ca sa moara de ciuda toate admiratoarele lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As casca.Si mi-as vede de drum.

| morningstar a răspuns:

Ar trebui sa fac ceva special daca l-as intalni? big grin

| SilentByTheNight a răspuns:

Merg mai departe si imi vad de viata, lasati'l in pace oameni buni are si el sentimente de ce sa ne batem joc in halul asta? Uni oameni il apreciaza chiar daca nu sunt printre ei, vad si eu cum se simt fanii lui cand lumea il face in toate felurilewinking
Haters gonna hate.

| AikkoxD a răspuns:

L-aş privi insistent până ar începe să plângă ca o fetiţă, apoi aş râde isteric.

| AnimeLife123 a răspuns:

As varsa.

| ana233 a răspuns:

L-as chema pa varmiu sa faca pipi pe el, iar eu sa-i dau foc.

| мαяιηα a răspuns:

M'asi sparge de ras..nu stiu de ce laughing

| Klews a răspuns:

Ii tai urechile, ca pe ale noastre le-a distrus.

| umbrax a răspuns:

L-as baga in ulei incis

| fatasssssssss a răspuns:

As fugi cu pusca dupa el laughing

| fatasssssssss a răspuns:

As fugi cu pusca dupa el laughing

| zZzAndreeazZz a răspuns:

Ooohooo laughing
It's ninja time! laughing laughing

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

L-as chema pe chuck norris

| Delicacy a răspuns:

Nimic,nu dau în fete.

| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

Give me a knife.

| Elsiane a răspuns:

Let's kill him happy.

| SalvatoreLeon a răspuns:

Cine este? happy

| wolder a răspuns:

Nimic

| predator00 a răspuns:

I-as cere un autografhappy.

| Reiira a răspuns:

As chema protectia animalelor, si i-as da in judecate pe cei de la gradina zoo pentru ca au torturat, si mutilat o maimuta, pana saraca a ajuns sa arate, si sa scoate astfel de sunete.

Întrebări recente