| kriskiky a întrebat:

Ce ati face daca l-ati intalni pe strada pe justin bieber?

Răspuns Câştigător
| Rooobi a răspuns:

As scoate uzzyu din buzunar drept si ak47 din buzunaru stang si la-s intreba spre el si i-as zice in pastele matii asta e pentru fuego ca nu i-ai impodobit bradu muhahalaughing si apoi la-s ciurui laughing

59 răspunsuri:
| Reiira a răspuns:

As chema protectia animalelor, si i-as da in judecate pe cei de la gradina zoo pentru ca au torturat, si mutilat un babuin, pana saraca a ajuns sa arate, si sa scoate astfel de sunete.

| Alecsandraa_Ioana_1993 a răspuns:

L-as lua la pumni, dar nu e frumos sa dam in domnisoare :d!

| Woodenpints91 a răspuns (pentru SilentByTheNight):

Are şi el sentimentele lui, dar tu cu cine-ai făcut limba română?

| venusdoom a răspuns:

As confectiona rapid o prastie, as ochi si as tinti.Astfel lumea va fi un loc mai bunlaughing

| Woodenpints91 a răspuns (pentru AikkoxD):

Aşa împunătoare eşti tu? thinking

| sebyse a răspuns:

Las vana cu mitraliera

| fadnox a răspuns:

As merge inainte

| Gogu06 a răspuns (pentru MeOana):

De ce?

| AikkoxD a răspuns (pentru Woodenpints91):

În câteva ore bune poate reuşesc.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru AikkoxD):

Dacă n-ai peste 1.90 şi 120 de kile de muşchi şi ţâte...n-ai şanse să intimidezi

| Woodenpints91 a răspuns (pentru AikkoxD):

Aşa...lucră,lucră. Să faci muşchi şi ţâţe.

| MeOana a răspuns (pentru Gogu06):

De aia! nu vezi cepar urat are? si in unele melodii canta ca o fetita!

| Delicacy a răspuns (pentru MeOana):

Să ştii că cea mai dureroasă insultă pentru o fată, este să-i critici părul.Ce rea eşti, păpuşă. smug

| AikkoxD a răspuns (pentru Woodenpints91):

De muşchi am nevoie, de ţâţe... poate la bătrâneţe.

| Gogu06 a răspuns (pentru MeOana):

Hai lasa ca nici tu nu nu esti vreo splendoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Aneurysm):

Mă întreb dacă făceau la fel şi adolescenţii din '90, în cazul lui Kurt Cobain. Mă îndoiesc.

| Cree a răspuns:

I.as cere un autograf si as face o poza cu el dupa l.as invita la un suc daca ar avea timp liber sa-mi povesteasca despre selena laughing

| Ariciu24 a răspuns:

Las omora straight face

| Ariciu24 a răspuns:

Las tortura cu propria lui muzica straight face

| Vodkaaa a răspuns:

I-as smulge genele, si i-as strica manichiura...

| SaveTheNature a răspuns:

I-as spune Bravo Justin! toti sunt invidiosi, foarte invidiosi pe tine. Bravo Bieber, ai bani, ai admiratoare, o duci bine, Ti-ai asigurat viitorul! Bravo.
Sa stii ca la noi in Romania sunt multi de varsta ta, care inca cer bani parintilor, de eugenii si ii cheltuie pe tigari la bucata.
Bravo Bieber! Chiar imi place masina ta, si chiar esti inconjurat de fete frumoase. Si sincer Bieber esti si frumusel, si melodiile tale sunt chiar OK!
Apoi dupa ce l-as lauda atat, l-as ruga sa fac o poza cu el, ca sa-i oftic pe toti aia care sunt impotriva lui.
Intr-adevar Bieber are si dusmani (invidiosii, ciudosii, ofticosii frustratii etc), insa are si foarte multi fani. De asta scoate melodii cu milioane de vizualizari pe you tube, milioane de CD-uri vandute si o caruta de bani.
Bravo lui.Hai ofticati-vawinking

| Intunecatu a răspuns:

Sincer l-as felicita ca a gasit un mod in care sa faca banuti!

| PattyC a răspuns:

I-as cere un autograf si o poza cu mine si cu el sa moara prietenele mele de ciuda, dupa l-as lega si il inchid in magazie laughing

| iKeel a răspuns:

Nimic.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru AikkoxD):

Deci n-ai muşchi, dar ai ţâţe. E bine de ştiut

| Aneurysm a răspuns (pentru anonim_4396):

Yeah, but Kurt was a true legend. Not a pussy dickhead.

| blackjackxdd a răspuns:

Asi merge indiferenta, nu este genul de persoana ce imi capteaza atentia.

| spintEE a răspuns:

I-as taia capul si l-as vinde pe net laughing

Întrebări recente