| kriskiky a întrebat:

Ce ati face daca l-ati intalni pe strada pe justin bieber?

Răspuns Câştigător
| Rooobi a răspuns:

As scoate uzzyu din buzunar drept si ak47 din buzunaru stang si la-s intreba spre el si i-as zice in pastele matii asta e pentru fuego ca nu i-ai impodobit bradu muhahalaughing si apoi la-s ciurui laughing

59 răspunsuri:
| Ariciu24 a răspuns:

Las tortura cu propria lui muzica straight face

| spintEE a răspuns:

I-as taia capul si l-as vinde pe net laughing

| RockLife99 a răspuns:

Pai... sa vedem : l-as injura de toti mortii si dupa l-as bate de i-ar sari creierii din cap si matele din corp.

| blackjackxdd a răspuns:

Asi merge indiferenta, nu este genul de persoana ce imi capteaza atentia.

| Vodkaaa a răspuns:

I-as smulge genele, si i-as strica manichiura...

| Reiira a răspuns:

As chema protectia animalelor, si i-as da in judecate pe cei de la gradina zoo pentru ca au torturat, si mutilat o maimuta, pana saraca a ajuns sa arate, si sa scoate astfel de sunete.

| Reiira a răspuns:

As chema protectia animalelor, si i-as da in judecate pe cei de la gradina zoo pentru ca au torturat, si mutilat un babuin, pana saraca a ajuns sa arate, si sa scoate astfel de sunete.

| Intunecatu a răspuns:

Sincer l-as felicita ca a gasit un mod in care sa faca banuti!

| predator00 a răspuns:

I-as cere un autografhappy.

| Cree a răspuns:

I.as cere un autograf si as face o poza cu el dupa l.as invita la un suc daca ar avea timp liber sa-mi povesteasca despre selena laughing

| momeaedy a răspuns:

Las bate. laughing

| vip002 a răspuns (pentru momeaedy):

Si eu!
las bate de iar sari capacele cum e el atat de firav si delicat Iasi trage o bataie!

| zZzAndreeazZz a răspuns:

Ooohooo laughing
It's ninja time! laughing laughing

| fatasssssssss a răspuns:

As fugi cu pusca dupa el laughing

| fatasssssssss a răspuns:

As fugi cu pusca dupa el laughing

| Alecsandraa_Ioana_1993 a răspuns:

L-as lua la pumni, dar nu e frumos sa dam in domnisoare :d!

Întrebări recente