NOname
| NOname a întrebat:

Ce/cine iti da aripi?

Răspuns Câştigător
gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Un raspuns comercial: Red Bull ne da aripi!
Un raspuns normal: iubirea ne da aripi!

110 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Bine ai revenit big grin

NOname
| NOname explică:

@Clawesome, bine v-am regasit! big grin
@Oxanna, si mie mi-a fost un dor! big hug E plictiseala mare fara net si mai ales fara TPU.
@Paul27, lol. Da, e mare figura Cretaker nostru. Ce m-am distrat si eu cu comixurile lui! oh go on

Răspuns utilizator avertizat
| Barajag a răspuns:

Ursul meu cel drag imi da aripibig grinDar noua nu ne spui cine iti da aripi?hee hee
P.S.Bine ai revenit in comunitate!happy

| Sconcsiş a răspuns:

Cretaker laughing

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mama a fost cea care mi-a dat aripi să pot zbura în lume!
Pa, pa.

| Cretaker a răspuns:

>Implicand ca n-am vizionat intrebarea asta de cand a fost pusa, dar nu am raspuns.

http://i.imgur.com/VoRbO.jpg

| Elena1234456 a răspuns:

Dragosteabatting eyelashes.

| Roby67 a răspuns:

Sotia, cand ma da afara, sa vezi ce zbo(o)rwinking

| Pisicuța a răspuns:

Iubirea, dorinta, optimismul si sentimentuld de iertare a cuiva drag mereu ne va da aripi chiar si cand vom fi deprimati. Sper ca te-am ajutat. A! si pentru "Cine", persoanele dragi iti vor da aripi happy.

| marrr a răspuns:

Fosta mea profesoara de biologie, pe care o apreciez enorm de mult si imi este dor de ea. Speram sa fac materia de clasa a 7-a impreuna cu dumneaei, dar a plecat din scoalasad. Macar am avut ocazia sa-i arat cat de mult o apreciez, pentru ca stiu cat de mult inseamna asta in ochii unui profesor care chiar merita.

| pwp a răspuns:

Red-bull rolling on the floor

mariana
| mariana a răspuns:

Prima care mi-a dat "aripti" a fost mama, care m-a ajutat sa cresc, m-a ingrijit si vegeheat, pentru a fi pe propriile mele picioare. Langa aceste aripi, s-au aflat cele ale "ingerului meu pazitor", care mi-a indrumat pasii pentru realizarea destinului meu.
La rand ar fi, dragostea pentru alesul meu, dragostea pentru copiii mei, o muzica buna, o fapta buna facuta de mine ori auzita ca a fost realizata de altii si nu in ultimul rand TPU, cu oamenii minunati care au devenit useri, cu exceptiile de rigoare, are unora care se afla pe site doar pentru a se da "in stamba", cum se spune.
O sa va povestesc o intamplare care m-a marcat, fiica mea a pus o intrebare pe TPU ca si-a pierdut IPodul (ce fusese primit drept premiu pe TPU, la primul concurs organizat de Administratia acestui site).
A primit raspunsuri si sceptice dar a primit si un raspuns de la o domnisoara pe TPU, care s-a interesat la soferii de taximetre (unde si-a pierdut intr-o masina IPodul nano) si aceasta binevoitoare, al carui nume nu-l stiu, dar o sa-l aflu ulterior, nu l-a gasit pe cel pierdut, dar a gasit un sofer varstnic care i-a dat un IPod, pe care cu anii in urma cineva il uitase in taxiul lui. Ambii m-au impresionat si mi-au dat "aripile" sperantei ca, mai sunt si oameni de omenie in Romania.
"Aripile" le primim ca premiu atunci cand viata are partile bune care ne dau si speranta ca, a trai, nu este in zadar.
Un gand bun tuturor si "aripi" folositoare pentru a putea "ateriza" acolo unde destinul vostru poate sa se indeplineasca.

| ZeroIdeiDăNume a răspuns:

Red Bull...Pentru ca Red Bull iti da aripiiiiii o:-)

laughing)

| ZeroIdeiDăNume a răspuns:

Red Bull.Pentru ca Red Bull iti da aripiiii... o:-)

laughing)

| User a răspuns:

Unde esti Cretakere?! laughing

| Derye a răspuns:

Google.

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Basescu

| Psihiatra a răspuns:

Ce: muzica Cine:Cel ce o canta parerea mea

| AliceHappyGirl a răspuns:

Mie muzica "imi da aripi". Cand ascult muzica, in special piesele mele favorite, ma simt libera, ma simt mai puternica, ma simt diferit. Si ador starea aceasta love struck

Răspuns utilizator avertizat
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Ciocolata.

| DeeaLove08 a răspuns:

Red bullrolling on the floor

| Fifylici a răspuns:

Nepotica mea de 2 anisori mici.Este singura persoana deosebita pana in prezent care reuseste sa ma faca sa zambesc, si imi da aripi sa zbor mai aproape de ea.Este cel mai minunat lucru care mi s-a intamplat.

| airflower a răspuns:

Red-bull iti da aripi!

| DeeDee a răspuns:

Ti-as raspunde, dar o sa zici ca fac reclama. In fine. Se numeste Pepsi. Si rezultatele acestei chestii miraculoase se vad aici:
http://www.youtube.com/watch?v=BfbA4vkplpM

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Redbull îți dă aripiii!

| Ghindă a răspuns:

Red Bull.

| LittleandLiars a răspuns:

La fel ca si ceilalti Raspuns comercial:Red Bull iti da aripi!

Dar mie muzica imi da aripi si familiabig grin

Bine ai revenit ne-a fost dor de tine >big grin