NOname
| NOname a întrebat:

Ce/cine iti da aripi?

Răspuns Câştigător
gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Un raspuns comercial: Red Bull ne da aripi!
Un raspuns normal: iubirea ne da aripi!

110 răspunsuri:
| micurutza2005 a răspuns:

Nu stiu la ce te referi cu intrebarea. poate red-bul? mie imi da aripi fiica mea scumpahappy

| emy a răspuns:

Multe.

| Cricku a răspuns:

RedBull

| mAkE_2626 a răspuns:

Un raspuns comercial: Red Bull ne da aripi!
Persoana placuta ne da aripi, pe cea care o iubim

| Elena1234456 a răspuns:

Dragosteabatting eyelashes.

| Ady93 a răspuns:

RedBull.

| viopop54 a răspuns:

Fericirea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

RedBull laughing

P. S.: Bine ca ai revenit printre noi happy
P. S. 2: CRETAKEEER uite-o pe @NOname poti s-o faci personaj in TPU the movie laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubi meu cand ma alinta love struck

| AliceHappyGirl a răspuns:

Mie muzica "imi da aripi". Cand ascult muzica, in special piesele mele favorite, ma simt libera, ma simt mai puternica, ma simt diferit. Si ador starea aceasta love struck

| Oxanna a răspuns:

Yaaayy Noname is back...vai ce dor mi-a fost de tinee>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragostea, iubirea...

| User a răspuns:

Unde esti Cretakere?! laughing

| Derye a răspuns:

Google.

| Pisicuța a răspuns:

Iubirea, dorinta, optimismul si sentimentuld de iertare a cuiva drag mereu ne va da aripi chiar si cand vom fi deprimati. Sper ca te-am ajutat. A! si pentru "Cine", persoanele dragi iti vor da aripi happy.

NOname
| NOname explică:

@Clawesome, bine v-am regasit! big grin
@Oxanna, si mie mi-a fost un dor! big hug E plictiseala mare fara net si mai ales fara TPU.
@Paul27, lol. Da, e mare figura Cretaker nostru. Ce m-am distrat si eu cu comixurile lui! oh go on

| Nita a răspuns:

Sincer nimeni si nimic nu imi da aripi in acest moment, nici macar dragostea (din cauza problemelor in relatie). Acum m-am intors la realitate si am inteles ca ce vine se duce la fel de repede cum a venit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandul ca ea este doar a mea.

Răspuns utilizator avertizat
| papushikroz a răspuns:

Iubirea...

| Psihiatra a răspuns:

Ce: muzica Cine:Cel ce o canta parerea mea

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mama a fost cea care mi-a dat aripi să pot zbura în lume!
Pa, pa.

| DeeDee a răspuns:

Ti-as raspunde, dar o sa zici ca fac reclama. In fine. Se numeste Pepsi. Si rezultatele acestei chestii miraculoase se vad aici:
http://www.youtube.com/watch?v=BfbA4vkplpM

| Oxanna a răspuns:

Am uitat sa iti raspund la intrebare: iubire, imi da clee mai,, multe'' aripi, apoi ar fi persoanele dragi, muzica :X:X:X, viata cu bune si relebatting eyelashes

| mircea a răspuns:

Atat familia, cat si dorinta de a face lucrurile bine si bune pentru mine si pentru altii.

| FanMJJ a răspuns:

Vanzatorul happy

| Crisstina a răspuns:

Frigul imi da aripi! sa zbor cat mai repede la caldura!laughing

| Barajag a răspuns:

Ursul meu cel drag imi da aripibig grinDar noua nu ne spui cine iti da aripi?hee hee
P.S.Bine ai revenit in comunitate!happy

| Roby67 a răspuns:

Sotia, cand ma da afara, sa vezi ce zbo(o)rwinking

Apache
| Apache a răspuns:

Bine ai revenit big grin