NOname
| NOname a întrebat:

Ce/cine iti da aripi?

Răspuns Câştigător
gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Un raspuns comercial: Red Bull ne da aripi!
Un raspuns normal: iubirea ne da aripi!

110 răspunsuri:
| Sconcsiş a răspuns:

Cretaker laughing

| XxDyaxX a răspuns:

Florile Ilegalesmug
MAria Ioanaaasmugsmug

[nu ca am testat]rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dreptatea şi fericirea...acum m-am aşezat pe scaun după ce am tropăit puţin de fericire big grin.

| lory_4974 a răspuns:

E o prostie...nimeni nu-ti da aripi straight face :-J

| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

RedBull

| marrr a răspuns:

Fosta mea profesoara de biologie, pe care o apreciez enorm de mult si imi este dor de ea. Speram sa fac materia de clasa a 7-a impreuna cu dumneaei, dar a plecat din scoalasad. Macar am avut ocazia sa-i arat cat de mult o apreciez, pentru ca stiu cat de mult inseamna asta in ochii unui profesor care chiar merita.

| ριтʏcнα a răspuns:

Red-bullbatting eyelashes

| DaNuT3191 a răspuns:

Intrebare fara raspuns. Sa fim seriosi ce intrebare e asta! Ar trebui sa discutam ceva mai important, parerea mea!

mariana
| mariana a răspuns:

Prima care mi-a dat "aripti" a fost mama, care m-a ajutat sa cresc, m-a ingrijit si vegeheat, pentru a fi pe propriile mele picioare. Langa aceste aripi, s-au aflat cele ale "ingerului meu pazitor", care mi-a indrumat pasii pentru realizarea destinului meu.
La rand ar fi, dragostea pentru alesul meu, dragostea pentru copiii mei, o muzica buna, o fapta buna facuta de mine ori auzita ca a fost realizata de altii si nu in ultimul rand TPU, cu oamenii minunati care au devenit useri, cu exceptiile de rigoare, are unora care se afla pe site doar pentru a se da "in stamba", cum se spune.
O sa va povestesc o intamplare care m-a marcat, fiica mea a pus o intrebare pe TPU ca si-a pierdut IPodul (ce fusese primit drept premiu pe TPU, la primul concurs organizat de Administratia acestui site).
A primit raspunsuri si sceptice dar a primit si un raspuns de la o domnisoara pe TPU, care s-a interesat la soferii de taximetre (unde si-a pierdut intr-o masina IPodul nano) si aceasta binevoitoare, al carui nume nu-l stiu, dar o sa-l aflu ulterior, nu l-a gasit pe cel pierdut, dar a gasit un sofer varstnic care i-a dat un IPod, pe care cu anii in urma cineva il uitase in taxiul lui. Ambii m-au impresionat si mi-au dat "aripile" sperantei ca, mai sunt si oameni de omenie in Romania.
"Aripile" le primim ca premiu atunci cand viata are partile bune care ne dau si speranta ca, a trai, nu este in zadar.
Un gand bun tuturor si "aripi" folositoare pentru a putea "ateriza" acolo unde destinul vostru poate sa se indeplineasca.

| ZeroIdeiDăNume a răspuns:

Red Bull...Pentru ca Red Bull iti da aripiiiiii o:-)

laughing)

| ZeroIdeiDăNume a răspuns:

Red Bull.Pentru ca Red Bull iti da aripiiii... o:-)

laughing)

| Cretaker a răspuns:

>Implicand ca n-am vizionat intrebarea asta de cand a fost pusa, dar nu am raspuns.

http://i.imgur.com/VoRbO.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In momentul asta? Nimeni si nimic laughing)

| IamIce a răspuns:

Sex-ul oral
laughing ALa parca dadea senzatia de fluturasi

| Loryoficial a răspuns:

Pai mie imi da aripi scoala...pacat ca nu pot sa zbor din ea!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Finnetismug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru cei care zic : " Ce intrebare stupida!" NU e adevarat. Este categoria Trivia/Amuzante si prin aceste raspunsuri dati dovada ca sunteti unii dintre cei care ne innebunesc cu fundita si celelalte intrebari care sunt cu adevarat nefolositoare si in plus si cele spam. Fara suparare. Nu m-am uitat pe profilurile voastre si nici nu o sa o fac, nici din pura curiozitate, dar dupa raspunsurile voastre la aceasta intrebare nici nu e nevoie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NOname: bine ai revenit>big grin

| BackAgainToTPU a răspuns:

Pai, Cretaker laughing
In comicurile lui, tuturor ne poate da laughing
Partea a 5a, frate? big grin

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Redbull îți dă aripiii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copilul meu, sanziana maria; are 7 ani si e o dulceata ffff nazdravana
chiar si visele mele inca imi mai dau aripi...
cred ca atunci cand pierzi aripile devii mult mai sarac...
pup

| LittleandLiars a răspuns:

La fel ca si ceilalti Raspuns comercial:Red Bull iti da aripi!

Dar mie muzica imi da aripi si familiabig grin

Bine ai revenit ne-a fost dor de tine >big grin

Răspuns utilizator avertizat
| DeeaLove08 a răspuns:

Red bullrolling on the floor

| coco_9516 a răspuns:

In general bunicii ne dau aripi.

| kUuKii a răspuns:

RedBullrolling on the floor

| rahelyta a răspuns:

Aripi de pui? macelarul rolling on the floor

| Aℓida a răspuns:

Red bull iti da aaaripi!laughing

| airflower a răspuns:

Red-bull iti da aripi!

| BibisorScump a răspuns:

Creca o mutatie genetica sau vreun experiment esuat...laughing