NOname
| NOname a întrebat:

Ce/cine iti da aripi?

Răspuns Câştigător
gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Un raspuns comercial: Red Bull ne da aripi!
Un raspuns normal: iubirea ne da aripi!

110 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubi meu cand ma alinta love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragostea, iubirea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandul ca ea este doar a mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dreptatea şi fericirea...acum m-am aşezat pe scaun după ce am tropăit puţin de fericire big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In momentul asta? Nimeni si nimic laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Finnetismug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru cei care zic : " Ce intrebare stupida!" NU e adevarat. Este categoria Trivia/Amuzante si prin aceste raspunsuri dati dovada ca sunteti unii dintre cei care ne innebunesc cu fundita si celelalte intrebari care sunt cu adevarat nefolositoare si in plus si cele spam. Fara suparare. Nu m-am uitat pe profilurile voastre si nici nu o sa o fac, nici din pura curiozitate, dar dupa raspunsurile voastre la aceasta intrebare nici nu e nevoie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NOname: bine ai revenit>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copilul meu, sanziana maria; are 7 ani si e o dulceata ffff nazdravana
chiar si visele mele inca imi mai dau aripi...
cred ca atunci cand pierzi aripile devii mult mai sarac...
pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietena meawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alcoolul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

RedBull

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Familia si Iubitu:X

| DaNuT3191 a răspuns:

Intrebare fara raspuns. Sa fim seriosi ce intrebare e asta! Ar trebui sa discutam ceva mai important, parerea mea!

| alinush_2610 a răspuns:

Imi da aripi lumea mea interioara si tot ce se afla in ea.Ea ma alina, imi da sperante, imi pastreaza visele nestemate si gindurile pure si curate

| Pusycat10 a răspuns:

Ingerii ne vor da aripi!

| bobo2108 a răspuns:

Red bulllaughing.
cred ca iubirea iti da ariiiiipi. day dreaming:X

| BibisorScump a răspuns:

Creca o mutatie genetica sau vreun experiment esuat...laughing

| IloveNOname a răspuns:

Tu

| Veronik_2695 a răspuns:

RedBull,Dragostea si cand murim si ne ducem in cer=>MOARTEAbig grinbig grin

| lory_4974 a răspuns:

E o prostie...nimeni nu-ti da aripi straight face :-J