| anonim_4396 a întrebat:

Ce e roşu şi vine regulat?

14 răspunsuri:
| LaughingKarima a răspuns:

Mos Craciun?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

pensia mea.

| PsihopatX3 a răspuns (pentru anonim_4396):

E roşie? E pensie de aia pentru hand... pentru fete drăguțe si speciale?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru PsihopatX3):

da, talonu de pensie e roșu. e foarte fain, păcat de pensie că e mică.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rosu la semafor.

| PsihopatX3 a răspuns:

La ciclu m-am referit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un autobuz din Londra.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Are doar capul rosu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru PsihopatX3):

Wow, sa stii ca nu si-a dat nimeni seama. Oricum, raspunsurile pe care le-ai primit au fost mai amuzante decat cel prevazut de tine.

| PsihopatX3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi cel prevăzut de mine nu e corect, şi nici nu încercam să fiu amuzant, ci primul răspuns e cel aşteptat. Şi cine eşti tu să îmi critici tu mie răspunsurile la această categorie tâmpită?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru PsihopatX3):

Nu incercai sa fii amuzant, mda, se pare ca nimeni nu incearca...
''Şi cine eşti tu să îmi critici tu mie răspunsurile la această categorie tâmpită? ''- Usooor... Te-ai cam aprins.

| PsihopatX3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ți se pare... sunt diesel, mă aprind mai greu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru PsihopatX3):

Tot nu incercai sa fii amuzant? Sau acum ai facut-o din intamplare?

| PsihopatX3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu încerc nimic... la mine totul e random.