| contvechiidc a întrebat:

Ce faci cu pisica la caini? laughing

raspunsul haios Funda tongue

9 răspunsuri:
| aFurisit a răspuns:

O duc sa se inmulteasca smug

| XxBalonasheeXx a răspuns:

O duc sa se joace` :X

| 7DaysCuPortocale a răspuns:

Un cuvânt : Skittles smug

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Hranesc porcii

| Downfall a răspuns:

Pisică+câine = Pâine
Deci da, făceam pâine că mi-e foame big grin

| MâţulMov a răspuns:

Cred ca ar fi trebuit sa ma intrebi : ''ce faci cu cainii la pisica?''
Pai, cainii au cam lenevit si s-au ingrasat... aveau nevoie de putin sport.

| aFurisit a răspuns (pentru XxBalonasheeXx):

N-are cu cine raised eyebrows

| GlontulAreMereuDreptate a răspuns:

Ii punem sa se imperecheze, se va naste o pisicaine, o sa o ducem la un muzeu de descoperiri ciudate terestre, luam multi bani, ne traim noi doua sau noi doi viata in Las Vegas la cazinou, acolo ori castigam mai multi bani ori ii pierdem pe aia de la muzeu. Apoi fugim intr-o tara nedescoperita si mancam multe fructe. Nu o sa putem supravietui cu asta deci o sa murim.

Sau ar mai fi o varianta: Ii lasam pe amandoi sau cati sunt intr-o camera si ii punem sa se joace si ii mangaiem. Dar asta e prea palpitanta mai bine cea de sus. Aia nu e asa de periculoasa.
rolling on the floor)
Sarbatori fericite :*!