| anonim_4396 a întrebat:

Ce farse ati facut azi? Dati-mi si mie niste idei pentru sora mea de 8 anilaughing

5 răspunsuri:
| Zendaa a răspuns:

Zii ca Zana Maseluta vine la noapte sa ii scoata toti dintii si sa ii lipeasca cu Super Glue sa faca proteze pentru batrani.

| Fragile a răspuns:

Ia-i o pereche de chiloţi şi pune ketchup/bulion/ceva roşu pe ei şi apoi du-te cu ei la ea şi zi-i: "Cum ai putut?! I-am găsit la tine în şifonier! La vârsta asta?!". Cu siguranţa se va speria. La sfârşit îi spui că a fost o păcăleală. Nu e cine ştie ce, dar măcar e originală.

| MaryIngerPazitor a răspuns:

I-ai papusa preferata sau ce are ea(ursulet, iepuras etc.)
Lasa-i langa ea un bilet(langa papusa)pe care scrie:"Vad ca nu ma apreciezi. Poate intr-o zi o sa-mi iau talpasita.Atunci iti vei da seama de chinurile provocate".
nu stiu daca e cine stie ce, dar, ma rog... big grin

| Crazyycoffedrop a răspuns (pentru MaryIngerPazitor):

rolling on the floor

ce idee tarelaughing

| MaryIngerPazitor a răspuns (pentru Crazyycoffedrop):

Ms ma bucur ca iti place! happy :*