| FlameHaze a întrebat:

Ce mai făceţi copchilaşi? Cum o fost prima zi dă şcoală?batting eyelashes

69 răspunsuri:
| NIGhTmArE187 a răspuns:

Te salut, in cazu` meu a fost o mizerie, un ****, cum vrei sai zici.am dormit 2 ore azi noapte si m-am dus ca sa pierd 3 ore jumate si sal ascult pe director, care are acelasi discurs dintotdeauna si aceleasi pledoarii, sal ascult pe popa cum face o rugaciune la `nea cristi si sa vad toti cocalarii/tiganii si bobocii, care sunt praf cam 85%(ca doar na, nu intra multi oameni de calitate la un liceu care anul` asta a avut media 4, 50, de la 7, 73), mi s-a facut scarba cand am vazut multimea de prostime.pe langa asta, am mai stat si in clasa vreo 2 ore si ceva numa ca sa aud aceleasi reguli si cacaturi pe care le aud de 11 ani incoa` de cand sunt eu la scoala si sa semnez vreo 6 procese verbale. vremea a fost de ****, mai ales cand am iesit si a inceput sa ploua, ma demoralizat si mai tare.sg parte buna e ca s-a mutat un jegos de la noi din clasa si acum avem un terminat in minus.o mare parte din colegi sau dus pe lipscani, asa, de prima zi, dar mie mi-a fost asa de scarba incat am zburat acasa si nu mam mai dus nicaieri.ehh....ce frumos e liceu`,nu? da` hai, ca nu zic mai multe, sa nu stric "surpriza", ca vad ca mai sunt si boboci/boboace p-aici, cu timpu` o sa realizati cu uimire cata prostie poate fi concentrata intro singura cladire. oricu, succes celor de la a 9-a.

| answers98 a răspuns:

Ca dracu`, asa e in fiecare an laughing

| sesilia2 a răspuns:

Naşpa

| TheJoker1 a răspuns:

Nu prea bine! Dar cel mai rau e ca la anul sunt a 9 a si mi-e frica pentru ca o sa fiu in clasa bobocilor crying

| Roua2001 a răspuns:

Booring la cel mai inalt nivel, trooling la maxim! HUAlaughing

| MoniiZambilici a răspuns:

Hello! big grin Păi, nimic special. Pizza cu colegii și diriga și prelegeri ciudate din partea celei din urmă. laughing Acum, vedem ce ne rezervă anul școlar. La tine cum a fost?batting eyelashes

| Dedelicii a răspuns:

Foarte Shod... Avem 2 Dirigi surzi...eh` viata oh go on straight face