| FlameHaze a întrebat:

Ce mai făceţi copchilaşi? Cum o fost prima zi dă şcoală?batting eyelashes

69 răspunsuri:
| ɹαℓυ a răspuns:

Baai,a fost un mare cacao.Am fost pana acolo si am plecat inapoi acasa.Cica sa ma duc maine la 9 straight face

| Rooobi a răspuns:

A fost cam nasoala am nimerit diriga pe profa de istoriecrying da macar am stat juma de ora si a zis sa venim maine happy

| Xtadelo a răspuns:

Nasol straight face

| Miza a răspuns:

Naşpa copchile că a început iarăşi rahata asta de şcoalăăăăă. sad. Groaznic. ca în prima zi de infern. Cazul fericit a fost că mi-am reîntîlnit o groază de prieteni şi colegi. Cazurile naşpa că mi-am revăzut profii handicapaţi şi unele tîrfe pe care nu el suport. La tine? happy

| FlameHaze explică (pentru Miza):

Naşpa, să văd toate pipiţele cum se pupă: "Vai iubita ce dor mi-a fost de tine":-&, pfuu slavă domnului că-i ultimul an cu ele whew!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plictisitoare, toţi colegii parcă erau ostatici în şcoală şi primiseră ordin să nu divulge informaţii la nimeni.

| Ea12345 a răspuns:

A fost deagaba. Maine trezirea la6.

| AikkoxD a răspuns:

M-au exmatriculat.

| Miza a răspuns (pentru FlameHaze):

Aşa-i? laughing

| Paulla a răspuns:

Cine crede că eu mă scol la 7 dimineaţa doar ca să-mi iau orarul e nebun.

| SkizoMetal a răspuns:

A fost cea mai de câcat zi.

| Roua2001 a răspuns:

Booring la cel mai inalt nivel, trooling la maxim! HUAlaughing

| Aneurysm a răspuns:

Am început liceul.
Am mulţi profesori pe care nu-i cunosc, dar am auzit că-s buni şi blajini (that's why I chose mate-info).
Stau în penultima bancă de la perete *fuckyeah*
Am o dirigă care ne pune să ne facem coperţi de cărţi/caiete/whatever din calendare şi pungi de cadouri. What the...
Sunt cu 14 inşi din fosta clasă, care-s şi cei mai buni prieteni.
De asemenea, profilul e şi intensiv engleză.
Cică fac logică. Lol...

Atât.

| geogeogeo123 a răspuns (pentru AikkoxD):

Party! bumtzi bumtzii! laughing

| AikkoxD a răspuns (pentru Aneurysm):

Sper că te descurci la mate & fizică, altfel o să dai de dracu' în clasele a 11-a şi a 12-a.

| BiancaBaby a răspuns:

Excelent, am facut misto de profi, am ras de pitipoance, ne-am batut joc de cocalari chestii obisnuite happy

| Aneurysm a răspuns (pentru AikkoxD):

Mate, da. Fizică...'ga-mi-aş

| Holocaust a răspuns:

De la 8:30 la 12:30, timp pierdut, găsit ambiţie la început de-a 10-a, revăzut colegi, observat că directorul ţine acelaşi discurs şi face aceleaşi greşeli de pronunţie ca şi anul trecut.Tot nu ştiu orarul.

Răspuns utilizator avertizat
| AikkoxD a răspuns (pentru Aneurysm):

Atunci multă baftă la alea 4 sau 5 ore de fizică pe care o să le faci într-a 12-a.

| Kisie a răspuns:

Aoleu nu imi mai aminti nasol... rau de tot, noi suntem singura clasa din toata scola care este fara diriginte, fug profesorii de noi pentru ca suntem cea mai nebuna clasa din scoalarolling on the floor

| JustMusic a răspuns:

Cam naspa, ajung acolao la 9, pana la 9:30, s-a facut asezarea pe calse pe terenu de fotbal, norocul nostru ca nu a plouat ca ne baga pe toti in sala de sport.O luat cuvantul domn director care a vorbit de toata istoria liceului si de istoria universala ca nah e an aniversar 140 de ani de la inaugurarea liceului. Dupa au vorbit un preot ortodox si unul catolic, care au vorbit scurt si la obiect{macar ei sa fie cu piciaorele pe pamant} si dupa un politai care nici nu l-am ascultat ca ala numai a politist nu arata.Cand credeam ca s-a terminat domnul director :"nu pleca nimeni ca am o surpriza pentru voi FOSTUL DIRECTOR AL LICEULUI. Eu nu il cunostem, Adica nici un elev nu il cunostea ca pe pune cred ca are 99 de ani si incepe si ala sa vorbeasca de istoria numelui liceului, pe asta il cauta moarte pe acasa si el vine la deschidere:d. Dupa in calse, suntem 34 :O, si mai vrea sa vina unu pe ala cred ca il lipim de tavan.NaH neo frecat diriga la cap ca nu mai avem voie cu camasa albastra si cu pantloni indigo, n{pe care eu mi le-am cumparat pentru scoala}ne-a dat oralul.Si dupa o ora de curs ECONOMIE, sunt stiinte sociale nu am chef de asta si baga tata la scris ca profu o cam innebunit.
Deci groaznica.sad

| LoveToHate a răspuns:

A fost ca dracu.Am 7 ore de informatica pe saptamana, sunt la intensiv informatica.

| LaNaibaa a răspuns:

Cine s-a dus? Eu nu!` ce sa fac acolo? Sa merg la adunarea pitipoancelor de la mine din clasa? :S

| Paulla a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Uite fix de asta nu mai puteam eulaughing. Oricum, am trecut în a9-a, deci colegii sunt noi.

| NIGhTmArE187 a răspuns:

Te salut, in cazu` meu a fost o mizerie, un ****, cum vrei sai zici.am dormit 2 ore azi noapte si m-am dus ca sa pierd 3 ore jumate si sal ascult pe director, care are acelasi discurs dintotdeauna si aceleasi pledoarii, sal ascult pe popa cum face o rugaciune la `nea cristi si sa vad toti cocalarii/tiganii si bobocii, care sunt praf cam 85%(ca doar na, nu intra multi oameni de calitate la un liceu care anul` asta a avut media 4, 50, de la 7, 73), mi s-a facut scarba cand am vazut multimea de prostime.pe langa asta, am mai stat si in clasa vreo 2 ore si ceva numa ca sa aud aceleasi reguli si cacaturi pe care le aud de 11 ani incoa` de cand sunt eu la scoala si sa semnez vreo 6 procese verbale. vremea a fost de ****, mai ales cand am iesit si a inceput sa ploua, ma demoralizat si mai tare.sg parte buna e ca s-a mutat un jegos de la noi din clasa si acum avem un terminat in minus.o mare parte din colegi sau dus pe lipscani, asa, de prima zi, dar mie mi-a fost asa de scarba incat am zburat acasa si nu mam mai dus nicaieri.ehh....ce frumos e liceu`,nu? da` hai, ca nu zic mai multe, sa nu stric "surpriza", ca vad ca mai sunt si boboci/boboace p-aici, cu timpu` o sa realizati cu uimire cata prostie poate fi concentrata intro singura cladire. oricu, succes celor de la a 9-a.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nerecunoscătorilor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru FlameHaze):

Scapi de dracu' si dai de ta-su.
Astea-s ca (virgula) cainii vagabonzi: oriunde te duci, tot e cate o haita... oh go on

| TheJoker1 a răspuns:

Nu prea bine! Dar cel mai rau e ca la anul sunt a 9 a si mi-e frica pentru ca o sa fiu in clasa bobocilor crying

| Musique a răspuns:

Ca ultima.