| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Ruby? Ati "stinge lumina" si-ati sta pe intuneric cu >ea?:

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

De ce pe intuneric nu se transmite sida sa stiu sa merg pe centura noaptea

29 răspunsuri:
| Urpaniel a răspuns:

Vorbim de Pokemon?

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

O respect. Ne învaţă să fim economi şi să nu consumăm curentul.
În plus eu nu aş sta decât cu Exceel pe întuneric, singuri smug

| alexuw210 a răspuns:

Ai vreo legatura cu ea? smug?

| Igama a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

laughing)))))

| NOBODY a răspuns:

Nu aș sta eu pe ea, probabil ar sta ea pe mine...

| onasis1961 a răspuns:

Pai care nu ar sta! Mai ales acum ca s-aranit la picior trebuie pansata si ingrijita!

| Seducatorul a răspuns:

Mai bine zis as sta eu peste ea vreo 3 ore!droolingdroolingdrooling
oh go on

| MaryWhiteRose a răspuns:

Stinge lumina, aprinde becul, baga mana in priza, simte curentul...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Desigur, mai intrebi?

| svartirhimnar a răspuns:

Nu. I-aş da foc şi aş stinge lumina.

| Igama a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma asiguram si eu big grin

| irina20 a răspuns:

As prefera sa vorbim pe lumina...

| Igama a răspuns (pentru irina20):

Te sperie intunericul?

| irina20 a răspuns (pentru Igama):

Ma sperie ce s-ar intampla pe intuneric, nu se stie ce idei imi vin big grin

| Igama a răspuns (pentru irina20):

Sau ce idei ii vin eiwinking big grin

| rihanna7865 a răspuns:

Arata bine dar e prea proasta si panarama

| irina20 a răspuns (pentru Igama):

Tu-ti dai seama ce-ar iesi?
Eu cu idei, ea cu idei laughing)

| NotASpoy a răspuns:

Stinge lumina, aprinde lumina, Stinge lumina, aprinde lumina, (repetă de vreo 69 de ori), și te-ai făcut fără bec.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Asta-i fata mealaughing

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Nu,sub nici o forma. Nu vreau faca (,) cunostinta cu un Baiat de bani gata si sa ii auda Toata tara.

| Ashadow a răspuns:

Hihihi,sa fac infarct nu alta.
Tu ai stinge lumina ca sa ramai pe intuneric, singura, cu Bau-bau in camera?

| Igama a răspuns (pentru Ashadow):

Ai dreptate, daca stau sa ma gandesc mai bine, nu as face asta sub nicio forma!

| Furculingură a răspuns:

Doar cu tămâia lângă mine.

| alexuw210 a răspuns:

Sincer imi e cam frica ca ar profita de mine in intuneric...cine sie cum si de ce, o avea si ea motivele ei laughing

| Liviu a răspuns:

Hmm,nu stiu, mai degraba as sta cu tine pe intuneric, sa aduci o tigaie cu tine so punem intre noi laughing cada esti minora am sfeclito, daca esti majora, uita de tigaie laughing

| Igama a răspuns (pentru Liviu):

Atunci, sa uitam de tigaie smug

| Liviu a răspuns (pentru Igama):

Daca esti minora trebuie sa iei tigaialaughing neaparat, daca esti majora laughing numai e nevoie de tigaie cum spuneam devil:->

| Igama a răspuns (pentru Liviu):

Si, cum am mai spus o data, nici nu se pune problema de tigaie smug

| Liviu a răspuns (pentru Igama):

Eee,ia lasa-mi un mesaj cu idd-ul tau laughing sa stabilim datarolling on the floor hihi

Întrebări recente