| mia100خوبصورت a întrebat:

Ce s-a mai intamplat pe T/A? Mi s-a stricat calculatoru si nu am putut sa intru ceva timp.

9 răspunsuri:
| suităr a răspuns:

Muuulte....Au aparut stirile TPU T/A, TPU are talent, exceel si Ashadow sunt vedete, Veverita bestiala a facut contrabanda cu lumanari cu ulei....etc.

| ady123 a răspuns:

Te tin eu la curent:
Un ciudat pe nume exceel il tot barfeste pe unu Ashadow
Unii pun intrebari ciudate(sa nu crezi ca zic de tinelaughing)
Nu se mai vorbeste deloc de nutella

Si restul intrebari ca de obicei

| mia100خوبصورت explică:

Am vrut sa vad ce-am pierdut.PA PA sa nu mai raspunzi daca nu ai de raspuns ci doar de comentat

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

N-ai pierdut nimic, cele mai bune raspunsuri de trivia le gasesti la religie

| VeveritaBestiala a răspuns:

Nimic nou, in afara de faptul ca eu si Ani28 suntem noii prezentatori TpU happy

| єχcєєℓ a răspuns (pentru suităr):

Cum? Unde? Când? Ce contrabandă cu lumânări și ulei?

| suităr a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Am vazut intr-un comentariu ca VeveritaBestiala a facu t nu stiu ce contrabanda cu lumanari din ulei de copac parca...si tu ai fost implicat.thinking

| єχcєєℓ a răspuns (pentru suităr):

Eu? Sărăcuțul de mine folositsad

| suităr a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Stai,ca in primul comentariu nu am zis de tine, Tavi.Deci tu ai fost!