| XatomisX a întrebat:

Cea mai smechera parodie :)) http://www.youtube.com/watch?v=FpsWbUadEJk&feature=g-lik e

11 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

E cam aiurea. Mai bine ma uit la stand-ip comedy, sunt mai interesante. Aia e bataie de joc in video.

| IgoToHellForThis a răspuns:

Chiar ca rolling on the floor

| LittleMønster a răspuns:

Manea braziliană varianta metal.LOL, chiar că şmecherlaughing

| Bitzy a răspuns:

Nu.

| ღDiissyღ a răspuns:

Deci chiar ca e tare laughing e aiurea cum canta da ideea e tare laughing

| AikkoxD a răspuns:

Mai bine ca originalul.

| blooDyFox a răspuns:

Ta-da-dammm

| RockaruL a răspuns (pentru ღDiissyღ):

Ai venit si tu de la ascultat manele, one direction si justin bieber, iar acum metalul ti se pare ciudat? N-ai ce cauta la intrebarea asta.

| KoaLaBoY a răspuns:

E praf

| Wolfszeitt a răspuns:

Merge, merge, dar nu o întrece pe asta http://www.youtube.com/watch?v=jFPVjB8CDUo.

| ღDiissyღ a răspuns (pentru RockaruL):

Dar cine asculta bieber si one direction?