| ILoveTacos a întrebat:

Cel mai amuzant comentariu,indiferent despre ce e vorba, primeste o funda si multe zambete!

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Amuzant?
Cucu,aici trebuie să stai doar în degetul mare de la piciorul stang, ca să vezi un zâmbet, și tu. tu cucule, vreai amuzanet? No no.

14 răspunsuri:
| suităr a răspuns:

Sincer am simtul umorului(nu mereu)...mutu ii spune surdului ca orbul a vazut un paralizat fugind dupa chel sa il traga de par.big grin

| GrimReapper a răspuns:

La o comferinta de laudat sau dus : Un american, un chinez, un rus, un german si un roman.
Zice Rusu : Noi avem cele mai frum. fete din lume
Zice Chinezu : Noi avem cele mai mari covoare din lume
Zice Americanu : Noi avem cea mai mare viteza din lume
Zice Germanu : Noi Avem cea mai buna tactica din lume din lume.
Apoi au zis cei 4 in cor : VOI ROMANI SUNTETI NISTE PROSTI VOI NU AVETI NIMIC!
Si apoi a zis romanu : Om Fi noi prosti dar noi f*** fetele rusesti pe covoare chinezesti cu viteza americana si cu tactica germana ))))))))
Un om a cade de pe o schela foarte inalta.Singurul martor la aceasta nenorocire a fost un copile. Ajunge politia la locul faptei:
-Copile, de ce a cazut omu' ala de pe schela
-L-a batut D-zeu
-Dc l-a batut D-zeu
-Pentru ca a injurat
-Cum a injurat?
-F****i ai tai matii de copil distrus, nu mai scutura schela
Doi ardeleni la oras, cazati intr-un hotel, la etajul 20. Liftul
nu functioneaza. Se apuca ei sa urce pe scari. Pe la etajul 5, Ion
catre Gheorghe:
- Gheo, am sa iti zic ceva...
- Lasa-ma in amaraciunea mea, imi zici cand ajungem sus.
Dupa inca vreo 7 etaje, Ion:
- Gheo, trebuie sa-ti zic ceva...
- Lasa-ma, Ioane, imi zici cand ajungem. Acu' lasa-ma in pace!
In fata usii, Gheorghe catre Ion:
- Ia zi acum ce voiai sa-mi zici.
- Am uitat cheia la receptie!
Se apuca ei sa coboare. Dupa vreo 5 etaje, Ion vrea sa zica ceva.
- Lasa-ma in pace. Imi zici jos!
Dupa alte 7 etaje, Ion vrea sa spuna ceva, Gheorghe enervat il
opreste. Ajung sleiti la receptie, Ion:
- Mai, Gheo, tu chiar nu stii de gluma?!
Barbatul: - In sfarsit! Am asteptat asta atata timp!
Femeia: - Vrei sa plec?
Barbatul: - Ai innebunit? Nici sa nu te gandesti la asta.
Femeia: - Ma iubesti?
Barbatul: - Bineinteles! Tot timpul!
Femeia: - M-ai inselat vreodata?
Barbatul: - Doamne fereste! Bineinteles ca nu.
Femeia: - O sa faci sex numai cu mine?
Barbatul: - Sigur ca da. Cu orice ocazie.
Femeia: - O sa ma lovesti vreodata?
Barbatul: - Ai innebunit?
Femeia: - Pot sa am incredere in tine?
Barbatul: - Da!
Femeia: - Iubitule!
Era la scoala

Profesoara: Vasile zi ceva de mancare!
Vasile : Mere
Profesoara: Bravo vasile. zi si tu mircea ceva de mancare
Mircea : Pere
Profesoara : Bravo mircea. zi si tu ceva de mancare bula
Bula : Lampa
Profesoara : cum bula lampa se manaca?
Bula : da! l-am auzit pe tata aseara ca i-a zis mamei sa stinga lampa si so ia in gura )))

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Şi era o zi cu soare şi intru eu pe TPU.
Când acolo unul ce iubea mult taco-ul îmi zice să îi spun ceva amuzant.
Stai să îmi iau oja de pe unghii şi fondul de ten de pe obraz ca să te văd mai bine.
Banc! Şi acum se presupune că trebuie să râzi.
Pe curând!

| CannbalCorpse a răspuns:

Daca o pisica miorlaie de 54 de ori pe minut cate grade sunt afara?

| NothingToEat a răspuns:

N`avem inspiratie, insa transpiratie... e cata vrei happy

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salut! spune Andrei. Ma lasi cu comentariile astea? spune Alin

| ILoveTacos explică (pentru Musique):

Bravo! Ai castigat pentru ca ai avut cel mai inteligent comentariu.Prostia nu e apreciata, sa ai o zi fantastica! happy

| Mamaligoi a răspuns:

* Cel mai amuzant *

| Chαяtreux a răspuns:

Soarececucincipicioare big grin

| AcadeaMulticolora a răspuns:

Crochete,crochete...

| Mokaxoxo a răspuns:

Da...chiar mi-e vesel cu voi...

| KRIIIX a răspuns:

Sunt curios de cate ori ai zambit ca prostul in fata monitorului! Ai spus " multe zambete! " presupun ca tu le dai!