| Woodenpints91 a întrebat:

Cine-i mai tare ca mine?

http://i.imgur.com/Fm1w8.png

29 răspunsuri:
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Ha! hai ca esti tare! nu cred ca te intrece cineva!

| Vizitiul a răspuns:

Cei ce te anihileaza, stergandu-ti posturile. Ei sunt beton, iar tu, un simplu om...

| Paulla a răspuns:

Şi mie mi-au şters răspunsurile de la întrebarea aia, da' pe mine nu mă anunţă, mă lasă cu senzaţia că-s fată cuminte...

| Musique a răspuns:

Eu.

| Bitzy a răspuns:

Nimeni... Dar răspunsul 4 ("De ce vii cu replici ...etc.") mi se pare extrem de normal straight face Nu cred că trebuia șters.

| Woodenpints91 explică (pentru Paulla):

Păi nici pe mine nu mă anunţă, dar m-am logat pe internet explorer şi acolo îmi apare aia cu întrebări şi răspusnuri şterse de admin. Chiar şi eu m-am mirat, ştiam că au ceva cu mine, dar nu ştiam că e atât de profund laughing

| NoChanceForUs a răspuns:

42, ăsta-i scopul!

| Paulla a răspuns (pentru Woodenpints91):

Aşa se explică...
Am doar 5 răspunsuri şterse(alea care îndemnau la rasism au dispărut direct...), deci bănuiesc că tot fată cuminte sunt, nu?

| Woodenpints91 explică (pentru Paulla):

Fă un cerc cu degetul deasupra capului laughing

| Paulla a răspuns (pentru Woodenpints91):

O să-mi prăjesc şi nişte aripioare cu o bere şi mă mut la Religie.

| CoquineNoire a răspuns:

Nu esti demn de titlul de puscarias pentru ca vei scapa sapunul pe jos, la fel cum ai scapat acel O. B. in dreapta jos.

Răspuns utilizator avertizat
| CastraveteMurat a răspuns:

Eu am doar 4 întrebări șterse pentru că, conțineau "piraterie". chatterbox

| Woodenpints91 explică (pentru UnNumeCeNuExistă):

Acela cu unu cu chitara sunt eu.

| MâţulMov a răspuns:

Ba esti nebun?!
Cum dracu' sa ai atatea, eu de abia am 4 sau 5 :O

Răspuns utilizator avertizat
| Bogdanux a răspuns (pentru Woodenpints91):

Mie nici pe IE nu-mi apare. Ce javre sunt adminii cu mine.

| Woodenpints91 explică (pentru UnNumeCeNuExistă):

Crezi ce vrei. Nu-mi pasă.

Răspuns utilizator avertizat
| Bogdanux a răspuns (pentru IntrebariIntrebatoare):

Hahahahahahaa, mersi mult.Cred ca sunt cel mai "cuminte" user laughing).

| PotcaPădurii a răspuns (pentru IntrebariIntrebatoare):

Trebuie sa-ti dau o bere...

Răspuns utilizator avertizat
| EvangelineDS a răspuns:

Nu cred ca o sa te intreaca cineva... in afara de mine big grin

| BlackWings a răspuns:

Felicitari laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| Crucified a răspuns:

Eu am 69 de răspunsuri şterse, şi 18 întrebări şterse. laughing

| Crucified a răspuns:

Hihi, te-am întrecut. Eu am 144.

Întrebări recente