| alyaly123 a întrebat:

Cine imi poate spune cele mai tampite intrebari. Vreau sa rad.Mersi comunitatea TPU.

35 răspunsuri:
| MâţulMov a răspuns:

Cine imi poate spune cele mai tampite intrebari?
Cea mai tampita intrebare.
Si mai e una tampita:
''Cat de proasta crezi ca sunt?''
Foloseaste-o pe ultimawinking ca vreau si eu sa rad

P.S. sunt baiat.

| RockaruL a răspuns:

Eu cred că tu eşti tâmpităbig grin

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Cele mai tari interbari de obicei sunt raportate si dispar asa ca tot ce vezi pe site sunt doar scursurile care au mai ramas!

Lumea nu are simtu umorului pacat!

| Autumnfeelings a răspuns (pentru fetitaCUPiscoturile):

TPU nu are simtitul umorului

| VacutzaRoscata a răspuns:

Nu mai fiti asa rai! Ok, ok aveti dreptate, tipa e chiar oribila laughing

| Downfall a răspuns:

Întrebarea ta e un bun exemplu de întrebare tâmpită -_-

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Avatarul tau.
avatarul tau.
are o chestie ca samara din the ring la mijloc

| Kazimir a răspuns (pentru GoAndFuckYourselfWithAKnife):

Mi se pare groaznic avataru. Mai bine punea la poză o bandă de aia neagra la ochi big grin

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns (pentru Kazimir):

Mai bine purta un sutien.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GoAndFuckYourselfWithAKnife):

Nu o mai umple cu stupizi ca deja e supra-extra incarcata din toate punctele de vedere

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns (pentru anonim_4396):

Da.e extra urata
extra proasta
ce ai mai vrea de la o femeie?; x

| anonim_4396 a răspuns (pentru GoAndFuckYourselfWithAKnife):

Auzi, poate e de la culoarea parului?

| Kazimir a răspuns (pentru GoAndFuckYourselfWithAKnife):

Am încercat și eu să port și al dracului nu e comod deloc! O înțeleg de ce nu poartă.
p.s. nici prietena mea nu poartă sutien și sunt huge! http://i.imgur.com/YuUma.jpg

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns (pentru Kazimir):

Da.dar la @alynapisik.chestiile alea ce ies din piept au o forma de ***.

| Kazimir a răspuns (pentru GoAndFuckYourselfWithAKnife):

Formă de steluțe? tongue

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate e de la forma fetei, a muiei, si a creierului?love struck

| anonim_4396 a răspuns (pentru GoAndFuckYourselfWithAKnife):

Nu subestima puterea si frumusetea fetei ca o sa ramai burlac

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns (pentru anonim_4396):

Is fata.
dar pentru ea ma fac lesbilove struck

| anonim_4396 a răspuns (pentru GoAndFuckYourselfWithAKnife):

Eii, atunci tot ce iti pot spune e sa ai parte de fericire, noroc, si cat mai multi admiratori/oare care sa te faca geloasa.

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Ti-ai schimbat avataru?sad ddccc?crying
viata mea nu mai are rost!
unde o sa mai vedem noi o bunaciune?crying

| Kazimir a răspuns (pentru GoAndFuckYourselfWithAKnife):

Epic să-ți schimbi avataru după ce toți iți aduc „complimente".

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns (pentru Kazimir):

Nu.ca s-a schimbat numa la intrebarea asta.tot moaca aia o are
rolling on the floor

| alyaly123 explică:

Stiti ceva? Mai bine nu mai raspundeti deloc.Lasati-o balta!

| anonim_4396 a răspuns (pentru alyaly123):

Si ce vrei acum de la ficatii mei, tu ai scris intrebarea. Trebuia sa nu o scrii deloc si te uitai pe la intrebarile tale ca is cele mai timpite din cate am vazut

| Lightning1997 a răspuns (pentru alyaly123):

Daca vrei sa razi, razi atuncihappy

| DarthNiger a răspuns:

Asta e o intrebare pusa pe un site public si avem voie sa raspundem de cand te crezi sefa? si de ce vrei sa cauti intrebari tampite pe tpu.Ar trebui sa razi de tine pentru ca ai pus o asemenea intrebare pe TPU, si ai grija cu inteligenta ta, nu scrie nicaieri ca nu avem voie sa raspundem la acordul tau.Deci mai bine stergi intrebarea ca esti criticata de toti.straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.TPU.ro/......tatea-TPU/
Nu ai lesinat de la atita ras, sincer eu am si innebunit vecinii.

| alyaly123 explică (pentru anonim_4396):

Aha, inca unul care nu stie sa raspunda ca lumea la o intrebare, totusi in fine asta e important e ca te-ai straduit.

| anonim_4396 a răspuns (pentru alyaly123):

Pentru cei mai mari hackeri romani, dai fata si tu un search pe sait, ca gasesti cate vrei.

| adi021 a răspuns:

Te-ai gandit cat de prosta poti sa fii?
Cand iti faci escretia?

| PySy12345 a răspuns:

Dormi?
NU! Vb cu tine in somn! laughing

| Elics_Myky_1979 a răspuns:

Ce cauti aici, in casa ta?

Întrebări recente