| alyaly123 a întrebat:

Cine imi poate spune cele mai tampite intrebari. Vreau sa rad.Mersi comunitatea TPU.

35 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.TPU.ro/......tatea-TPU/
Nu ai lesinat de la atita ras, sincer eu am si innebunit vecinii.

| alyaly123 explică (pentru anonim_4396):

Aha, inca unul care nu stie sa raspunda ca lumea la o intrebare, totusi in fine asta e important e ca te-ai straduit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru alyaly123):

Pentru cei mai mari hackeri romani, dai fata si tu un search pe sait, ca gasesti cate vrei.

| alyaly123 explică:

Stiti ceva? Mai bine nu mai raspundeti deloc.Lasati-o balta!

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Avatarul tau.
avatarul tau.
are o chestie ca samara din the ring la mijloc

| Kazimir a răspuns (pentru GoAndFuckYourselfWithAKnife):

Mi se pare groaznic avataru. Mai bine punea la poză o bandă de aia neagra la ochi big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru alyaly123):

Si ce vrei acum de la ficatii mei, tu ai scris intrebarea. Trebuia sa nu o scrii deloc si te uitai pe la intrebarile tale ca is cele mai timpite din cate am vazut

| RockaruL a răspuns:

Eu cred că tu eşti tâmpităbig grin

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns (pentru Kazimir):

Mai bine purta un sutien.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru GoAndFuckYourselfWithAKnife):

Nu o mai umple cu stupizi ca deja e supra-extra incarcata din toate punctele de vedere

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns (pentru anonim_4396):

Da.e extra urata
extra proasta
ce ai mai vrea de la o femeie?; x

| Downfall a răspuns:

Întrebarea ta e un bun exemplu de întrebare tâmpită -_-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru GoAndFuckYourselfWithAKnife):

Auzi, poate e de la culoarea parului?

| Kazimir a răspuns (pentru GoAndFuckYourselfWithAKnife):

Am încercat și eu să port și al dracului nu e comod deloc! O înțeleg de ce nu poartă.
p.s. nici prietena mea nu poartă sutien și sunt huge! http://i.imgur.com/YuUma.jpg

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns (pentru Kazimir):

Da.dar la @alynapisik.chestiile alea ce ies din piept au o forma de ***.

| Kazimir a răspuns (pentru GoAndFuckYourselfWithAKnife):

Formă de steluțe? tongue

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate e de la forma fetei, a muiei, si a creierului?love struck

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Ti-ai schimbat avataru?sad ddccc?crying
viata mea nu mai are rost!
unde o sa mai vedem noi o bunaciune?crying

| VacutzaRoscata a răspuns:

Nu mai fiti asa rai! Ok, ok aveti dreptate, tipa e chiar oribila laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru GoAndFuckYourselfWithAKnife):

Nu subestima puterea si frumusetea fetei ca o sa ramai burlac

| Kazimir a răspuns (pentru GoAndFuckYourselfWithAKnife):

Epic să-ți schimbi avataru după ce toți iți aduc „complimente".

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns (pentru Kazimir):

Nu.ca s-a schimbat numa la intrebarea asta.tot moaca aia o are
rolling on the floor

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns (pentru anonim_4396):

Is fata.
dar pentru ea ma fac lesbilove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru GoAndFuckYourselfWithAKnife):

Eii, atunci tot ce iti pot spune e sa ai parte de fericire, noroc, si cat mai multi admiratori/oare care sa te faca geloasa.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Cele mai tari interbari de obicei sunt raportate si dispar asa ca tot ce vezi pe site sunt doar scursurile care au mai ramas!

Lumea nu are simtu umorului pacat!

| Lightning1997 a răspuns (pentru alyaly123):

Daca vrei sa razi, razi atuncihappy

| Autumnfeelings a răspuns (pentru fetitaCUPiscoturile):

TPU nu are simtitul umorului

| CriminalăÎnSerie a răspuns (pentru BloodMagickNecromance):

E sters straight face

Întrebări recente