| alyaly123 a întrebat:

Cine imi poate spune cele mai tampite intrebari. Vreau sa rad.Mersi comunitatea TPU.

35 răspunsuri:
| MâţulMov a răspuns:

Cine imi poate spune cele mai tampite intrebari?
Cea mai tampita intrebare.
Si mai e una tampita:
''Cat de proasta crezi ca sunt?''
Foloseaste-o pe ultimawinking ca vreau si eu sa rad

P.S. sunt baiat.

| adi021 a răspuns:

Te-ai gandit cat de prosta poti sa fii?
Cand iti faci escretia?

| Elics_Myky_1979 a răspuns:

Ce cauti aici, in casa ta?

| PySy12345 a răspuns:

Dormi?
NU! Vb cu tine in somn! laughing

| DarthNiger a răspuns:

Asta e o intrebare pusa pe un site public si avem voie sa raspundem de cand te crezi sefa? si de ce vrei sa cauti intrebari tampite pe tpu.Ar trebui sa razi de tine pentru ca ai pus o asemenea intrebare pe TPU, si ai grija cu inteligenta ta, nu scrie nicaieri ca nu avem voie sa raspundem la acordul tau.Deci mai bine stergi intrebarea ca esti criticata de toti.straight face

Întrebări recente