| Birjaru a întrebat:

Cine ziceti ca ar castiga in cazul unui razboi Romania-Rusia?

Răspuns Câştigător
| pasta a răspuns:

Russia- asa cred eu ca Romania e ca o furnica pe linga russia

13 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Tu vrei sa pui sa se bata o furnica contra unui elefant? Imi pare rau pentru Rusia atunci:

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Noroc ca noi il avem pe Perversu' de pe Targu Ocna.

Later edit: FMM de link :D.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

China

| pavel88 a răspuns:

Cat il avem pe razboinicul lumini[gigi becali]si pe popey marinaru[traian basescu] rusia nu e nici cat unghia mica de la picior.ii facem praf pe rusi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

U mad bro? Of course Romania.
*se aud huiduieli*
Elefantul ca elefantul da' de furnica are scut anti-racheta să spărie șî ilefantu'.Si pe cine credeti ca punem la comanda armatei? Pe Fernando, Salam și Guță să le faca o căntare văăăruleee!

Apache
| Apache a răspuns:

Romania...daca vine vorba de furat

| βėan a răspuns:

Romania are o armata de invidiat:Mama omida care cere 10 "kalashnikoave" pentru cititu in palma... vorba lui pavel il avem pe Razboinicul Luminii Gigi Becali si turma lui de ostasi voinici.(la cate faulturi dau pe meci pot fi si ei buni la ceva)si avem si armata secreta...RRomania,i lasa numai in chiloti pe rusi.

| SiLeNt a răspuns:

1-0 pentru Romania( bomba olteneasca).

| LikeARollingStone a răspuns:

E o intrebare retorica?

| ɹǝʞoſ a răspuns:

Tigani big grin ca ar lua-o la fugabatting eyelashes

| Bya132 a răspuns:

Poate are Rusia armată calumea, şi poate Rusia e mai bine pregătită când e vorba de război.
Dar degeaba Rusia trage ca proasta, când românii fug ca nişte rachete.
Degeaba zic ăştia la televizor, că armata Română e nepregătită, că dacă China şi Rusia se unesc vor deveni cea mai puternică armată, că bla-bla-bla, şi bla-bla-bla...
Din câte îmi amintesc, suntem aliaţi cu americanii, nu?
Ei bine, americanii atacă, românii fug!

| pasta a răspuns (pentru βėan):

Da cind te mai gindesti si ca sua ar tine cu rusii si china am be*** nu tin cu russia si nici cu Romania ca nu-s de acolo

| Bianca3108 a răspuns:

Romania... Cum au zis si ceilalti ii avem pe:

Becali : http://www.trilulilu.ro/raspandaku/c8ab8e29609878
Basescu: http://www.google.ro/......tp?/imgres
Boc: http://www.google.ro/......tp?/imgres

Cu asa armata, Rusii fac pipi pe ei