| anonim_4396 a întrebat:

Ciudat! straight face Dar asta e...nu se mai poate pune nimic pe T/A ca toti injura si se dau mari! Intrebare: Ce intelegeti voi prin Trivia/Amuzamente?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
31 răspunsuri:
| Șâret a răspuns:

Cică TPU nu mai e ce-a fost o dată.
Și tu de unde dracu știi, ai o lună pe TPU, așa multe s-au schimbat?!

| BlackVeil a răspuns:

Iti place banana? smug

| Mişaaa a răspuns:

NU!
Crezi că îmi pasă?

| Mişaaa a răspuns:

@AlexaFunify Retardată e cea care a pus aceasta "întrebare" stupidă, crezând că nouă ne pasă.

| Mişaaa a răspuns:

OO, ai învățat să editezi o întrebare. smug

| Mişaaa a răspuns:

Dragă, AlexaFunify, nu te mai lauda că ai ochii albaștrii, și eu îi mai și nu fac mare tam-tam de asta. La Trivia/AMUZANTE se pun întrebări AMUZANTE, "întrebarea" ta nu a fost nici întrebare, nici amuzantă.
Mă întreb, tu ce înțelegi prin Trivia/Amuzante?

| CastorR a răspuns:

@AlexaFunify nu te inteleg, Daca omul se simte la T/A si nu vrea sa raspunda la intrebare corect, tu dc il faci retardat? Daca nu-ti place pe T/A, pleaca.
P.S: Caprui

| CautNume a răspuns:

Vai ce amuzant!rolling on the floor laughing happy rolling on the floor laughing nu mai pot de ras! laughing )paranteza pentru robotelul cu punctele )

| LittleSue a răspuns:

Cacanii
am dreptate?

| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

Who cares?! :-s

| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

@AlexaFunify = SLUT!winking

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

@AlexaFunify tu ai inceput straight face eu cu @DomnişoaraMişa am spus doar ca nu ne pasa, si tu ne faci retardate.raised eyebrows oh go on

| 7DaysCuPortocale a răspuns:

Caprui love struck

| Sunnyツ a răspuns:

P.S big grinupa ce ati pus culoare( corecta/gresita) asteptati sa zic culoarea culoarea corecta a ochilor! In functie de raspuns puneti intrebare!

| Sunnyツ a răspuns:

Si retardati au intrat deja in scena : DomnişoaraMişa, ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD. (bravo ma! ) Mai continua lista de retarzi? straight face P.S BlackVeil inca nu ai pus culoare. SI imi plac bananele cu capsune.

| Sunnyツ a răspuns:

Si retardati isi continua aparerea in mod direct si crud! Oare unde se va ajunge? :->

| Sunnyツ a răspuns:

Sunt albastrii...dar nu mai conteaza! :* Multumesc :CiribiliGirl,AngellXD, stefan, GumitsaaaaaTeIubeşteee si leleny. Din partea mea (daca as putea) ati avea toti fundita!

| Sunnyツ a răspuns:

He he big grin DomnişoaraMişa iti dedic tie editatul intrebari! Ar fi frumos daca si tu ai invata sa citesti noua intrebarebig grin

| Sunnyツ a răspuns:

1.Am ochii albastri. 2.Care e faza cu T/A? Ce intrebari se pun aici? Legate de Justin Bieber si de ''cum sa'l oamarati''?

| Sunnyツ a răspuns:

TPU nu mai ce a fost inainte! sad

| Sunnyツ a răspuns:

ȘiretLovesJonBonJovi am mai avut un cont pe TPU! :*

| Sunnyツ a răspuns:

P.S : Nu sunt singura care crede ca TPU nu mai e ce a fost odata! :

| Sunnyツ a răspuns:

Chiar daca am sa primesc multe voturi de ''stupid'' sau ''nefolositor'' tot am sa zic : T/A este format doar din persoane care se cred extrem de amuzante chiar daca in realitate is vai si amar de capu lor.Regret ca am intrat pe categorie asta chiar nu trebuia. Traiti in ''liniste'' si in ''pace'' cu T/A al vostru. T/A se transforma pe zi ce trece in P/I ( prosti si idioti). P.S : Scuze pentru cei pe care i'am injurat spunandu'le ''retarzi''.

Răspuns utilizator avertizat
| smile20000 a răspuns:

Caprui

| Barbiiie95 a răspuns:

Caprui?!

| nimicaici a răspuns:

Albastrii?laughing)

| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

OMG,sclifosito,daca nu iti place categoria atunci jet si gata! Stai atata la explicatii...e clar ca vrei cearta.

Întrebări recente