| StrumfLala a întrebat:

Copii! AJUTORRR! i'am supt puţa prietenei mele si acum i s-a rupt happy ce trebuie să facă pentru a o recupera!?!?!

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

S-o recuperați? De ce, a fugit? laughing)

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o intrebare pusa la misto?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lipiciu ala pe nume picatura repara oricewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok.o fi aici T/A dar totusi... aberezi

| totElodia a răspuns (pentru anonim_4396):

Da SucK, d-aia se numeste T/A...

| hominid dreak a răspuns:

Draga Strumfito, te rog precizeaza corect sexul priete(nului)ei pentru ca in felul acesta faci confuzie in materie organica de la buric in jos. Nu de alta, dar probabil vor fi multi curiosi sa afle cum le explici tu faptul ca puta se rupe in felul acesta. Si cum puta masii faci suptul acesta cu rupere de puta? Nu de alta, dar sperii copiii cu asta.

| Differentx13 a răspuns:

Coase-o cu ață.

| AikkoxD a răspuns:

Lipeşte-o cu scuipat.

| Klews a răspuns:

Dă cu Supărglău.

| StrumfLala explică (pentru hominid dreak):

Suntem la Trivia'Amuzante.Right?;* Aşa că ciocu mic.

| StrumfLala explică (pentru totElodia):

Merci :*

| StrumfLala explică (pentru Musique):

Eşti penală! laughing ai nişte răspunsuri de îmi dau duhu'! :*

| DarkBlood32 a răspuns:

Du-o la croitorie. Daca puta a disparut n-ai ce face. Suna la politie s-o gaseasca. Suna smurdu sa recupereze acea puta.

| LostInHell55 a răspuns:

Las-o sa-i creasca alta.laughing

Întrebări recente