Apache
| Apache a întrebat:

Cred ca daca eram acolo ii spargeam capul...
http://www.youtube.com/watch?v=-JvtlB_NzI8

17 răspunsuri:
| MyObsession a răspuns:

Dad omg, it`s red!
Cred ca nu`i placea culoarea fiindca e pe stopwaiting
Ce tata rau arewaiting

| AnneBre a răspuns:

Asta nu-i sanatoasa! Unii nu au ce manca si ea face fite de culoarea masinii pe care a primit-o!

| carminaburana43 a răspuns:

Asa patesc parintii daca isi rasfata copiii.nu se mai pot bucura de nimic cauta nod si in papura. Daca ai mei s-au obisnuit ca nu am mijloace se bucura si de o ciocolata sau de o camasa.Asta nu s-a stiut bucura de o masina cind sunt milioane de oameni care in viata lor nu au putut avea masina lor.Nici eu nu am avut masina niciodata desi am doi copii mari deja.

| Downfall a răspuns:

Ce pitipoanca...a primit o masina scumpa de ziua ei si se mai si plange de culoare...

| ShimmEr a răspuns:

Sa zicem ca vroia ...albastru. Dupa zicea ca nu e nuanta buna?

Răspuns utilizator avertizat
| βėan a răspuns:

It's red!

| DudăIamPanda a răspuns:

Dad no'! It's red Oh noooo! :\ seriously? :\

| DreamAutopsy a răspuns:

Dacă eram mă-sa o călcam cu mașina.

| NeverAlone a răspuns:

"women belong in the kitchen. duno wHi her father bought her a car."
Cat de true in cazul ei. (commu` nu`i scris de mine)

| NeverAlone a răspuns (pentru NeverAlone):

WHi*

| NeverAlone a răspuns (pentru NeverAlone):

Fmm. de cuvant.

| Betivu a răspuns:

Ce sa zic... unii nu-si permit sa-si i-a o haina sau ceva de imbracat iar asta face figuri la culoarea masinii pe care tocamai a primit-o cadou...

| fdhgcvnb a răspuns:

Stii ce mai e rosu?
the huge dislike bar.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copil copac.
Îi călcam capu cu autobuzu şi îi luam maşina. Mulţi şi-ar dori un bolid de ăla luxos şi ea face crize.
http://www.myfacewhen.com/i/502.jpg

| Lexiiii a răspuns:

Cate fite pe ea?
Ca cine-o fi ea vreo principesa laughing
I-as da numai in gura!

| Andrey19 a răspuns:

Cate Figuri Pe Copii Din Ziua De Azi Unu Nu Au Bani Sa Treaca Strada Iar Ea Face Figuri La Culoarea Masini! Cu Copii Rasfatati De Mici Asta Se Intampla!winking