Apache
| Apache a întrebat:

Cred ca daca eram acolo ii spargeam capul...
http://www.youtube.com/watch?v=-JvtlB_NzI8

17 răspunsuri:
| βėan a răspuns:

It's red!

| MyObsession a răspuns:

Dad omg, it`s red!
Cred ca nu`i placea culoarea fiindca e pe stopwaiting
Ce tata rau arewaiting

| DudăIamPanda a răspuns:

Dad no'! It's red Oh noooo! :\ seriously? :\

| DreamAutopsy a răspuns:

Dacă eram mă-sa o călcam cu mașina.

| Lexiiii a răspuns:

Cate fite pe ea?
Ca cine-o fi ea vreo principesa laughing
I-as da numai in gura!

| fdhgcvnb a răspuns:

Stii ce mai e rosu?
the huge dislike bar.winking

| Betivu a răspuns:

Ce sa zic... unii nu-si permit sa-si i-a o haina sau ceva de imbracat iar asta face figuri la culoarea masinii pe care tocamai a primit-o cadou...

| ShimmEr a răspuns:

Sa zicem ca vroia ...albastru. Dupa zicea ca nu e nuanta buna?

| AnneBre a răspuns:

Asta nu-i sanatoasa! Unii nu au ce manca si ea face fite de culoarea masinii pe care a primit-o!

| carminaburana43 a răspuns:

Asa patesc parintii daca isi rasfata copiii.nu se mai pot bucura de nimic cauta nod si in papura. Daca ai mei s-au obisnuit ca nu am mijloace se bucura si de o ciocolata sau de o camasa.Asta nu s-a stiut bucura de o masina cind sunt milioane de oameni care in viata lor nu au putut avea masina lor.Nici eu nu am avut masina niciodata desi am doi copii mari deja.

| Andrey19 a răspuns:

Cate Figuri Pe Copii Din Ziua De Azi Unu Nu Au Bani Sa Treaca Strada Iar Ea Face Figuri La Culoarea Masini! Cu Copii Rasfatati De Mici Asta Se Intampla!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copil copac.
Îi călcam capu cu autobuzu şi îi luam maşina. Mulţi şi-ar dori un bolid de ăla luxos şi ea face crize.
http://www.myfacewhen.com/i/502.jpg

| NeverAlone a răspuns:

"women belong in the kitchen. duno wHi her father bought her a car."
Cat de true in cazul ei. (commu` nu`i scris de mine)

| NeverAlone a răspuns (pentru NeverAlone):

WHi*

| NeverAlone a răspuns (pentru NeverAlone):

Fmm. de cuvant.

| Downfall a răspuns:

Ce pitipoanca...a primit o masina scumpa de ziua ei si se mai si plange de culoare...

Răspuns utilizator avertizat