| RAY a întrebat:

Credeti ca iubirea care o port pentru fata de mai jos este posibila? am dovezi ca ma inseala cu o vulpe apropo
http://cdn.allshops.ro/......707279.jpg

Răspuns Câştigător
| Doub a răspuns:

Dragostea nu are frontiere, tinere!

20 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu ai sanse.

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Ma gandesc sa ma fac vulpe sa-mi creasca sansele desigur

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Eu m-as face rata.

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Crezi ca mar iubit? deja visez ca sunt in bratele ei ca ne sarutam ca ne iubim nebuneste

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Nu cred ca se poate vorbi de iubire. E iepure. Astia sunt rapizi, daca stii ce zic.

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Ce vorbesti si eu sunt rapid, nici nu ma dezabrac ca ma culc )))

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Mie imi ia mult pana ma incalt...

| R0R0 a răspuns:

Nu.
Cred că are iubit deja!

| Idkidk a răspuns:

Nu. happy
Te înşeală, cine ştie? Poate te v-a duce la o fabrică în secret noaptea, într-un sac negru, şi îţi va lăsa o felie de pâine, şi apă, doar un pahar! Ai grijă, e periculoasă!

| RAY explică (pentru R0R0):

Tu vrei sa imi strici ziua de dimineata?

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Tu o faci doar incaltat man ))))

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Da.
Ăsta este scopul meu!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

In graba happy

| Speed99 a răspuns:

E doar un obiect -- dar hei, cine-s eu sa judec? If that's your thing then that's your thing.

| RAY explică (pentru Speed99):

Cum sa fie un obiect

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vad cum ar putea fi posibila happy

| RAY explică (pentru Doub):

Raspunsul tau a dat lumina inimi mele, ma gandesc sa ma impreunez cu toate animalele cand merg la gradina zoologica din Timisoara, daca vei vedea in ziar un articol gen un nebun calareste animalele in gradina zooloica sa stii ca sunt eu acel nebun, sa nu ma uiti

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Vrei sasi arat un video ce am facut cu pisica mea de ziua mea? sa vezi ca e posibil

| Doub a răspuns (pentru RAY):

Fă-mă mândră.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Sunt curioasa laughing

Întrebări recente