| TiberiuFasole a întrebat:

Cum am aparut eu pe trivia/amuzante:

Ei bine, ma uitam la categorii, si in acea vreme, mai ales in acea zi, aveam niste chefuri enorm de mari de: ghicitori. Si vad trivia/amuzante. Intru si vad prima intrebare, o ghicitoare, a 2-a la fel, la a 3-a la fel, si m-am gandit dupa:
Woww, cea mai slaba combinatie, sa combini amuzamentul cu logica. Si vad dupa in urmatoarea zi doar intrebari amuzante. Am vazut o singura intrebare ghicitoare, si eram gen : Ieri nu mai aveau loc de amuzante la cat de multe ghicitori sunt. Pariez ca o zi da o zi nu e trivia. A 2-a zi am zis : 2 zile nu e. A 3-a am zis ca nu e 3 zile, si tot asa, pana am ajuns aici, asteptand o ghicitoare.

9 răspunsuri:
| Astaeparereamea a răspuns:

So, what?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mai asstepti ghicitoarea aia?

| LePotato a răspuns:

Aproape am plans

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

wow, așa interesant. sleepy

| Pricked a răspuns:

W8
Nu mai sunt masini in avatarul tau

| LePotato a răspuns (pentru Pricked):

Au fost vreodata masini?

Parca avea o motocicleta thinking

| Pricked a răspuns (pentru LePotato):

A da
Dar a avut si masini.Cred

| BlackArt333 a răspuns:

Vrei o ghicitoare? Ia uite aici! Cat e 1+5+6+4+3+2+1+8+357845634+&-arb.t/a/prpuosnetu botu'
Ce inseamna prpuosnetu botu'? Sa te vad...

| SabinaQueen a răspuns:

Si inca astepti ghicitori, nu?