| Smonalisa a întrebat:

Cum as putea sa fiu cea mai inalta din clasa?

18 răspunsuri:
| MisFit20 a răspuns:

Nu vei putea sa fi, totul tine de codul tau genetic, de constitutia ta, conteaza daca faci sport sau nu, daca mananci sanatos sau nu. Nu incerca sa te impui prin inaltime ci prin creier.

| suntZeu a răspuns:

laughing) Vrei sa fi deasupra tuturor? Pai sunt diverse dar nu ti-as recomanda sa le foloesti pe toate:tocuri, o scara, te urci pe o banda.

Serios acum, laso balta...se spune ca fetele mici de statura sunt bune la patwinking deci nu esti de aruncat

| IonelaChirita1234567890098 a răspuns (pentru suntZeu):

big grinbig grin
|Pentru tine ca si pentru ceilalti baieti asta e pe primul plan
La altceva nu va puteti gindi?

| Furculingură a răspuns:

Pui pe cineva să te tragă de mâini şi de picioare.

Răspuns utilizator avertizat
| Killeramaster a răspuns:

Te întinzi xD

| Crucified a răspuns:

Mergi în beţe de 50 cm.

| ClownFish a răspuns:

Foloseste o masa de tortura, o sa te intinda, fie ca vrei fie ca nu...
Am eu una daca vrei... oops, nu trebuia sa stii asta! *facepalm*

| suntZeu a răspuns (pentru IonelaChirita1234567890098):

Nu e...vad ca aprofundezi, diferenta este ca eu nu car pianul la fel ca toti alti, eu cant la el tongue la ce raspuns mi-ai dat cred ca numarul de la numele tau e egal cu numarul de experiente amoroase esuate, relax...

| Neverwas a răspuns:

O scara si ai rezolvat problema.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-te fitoasa, priveste lumea de sus

| LordBolton a răspuns:

Tacuri de 2 metri

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Punete pe tocuri

| suit?r a răspuns:

T-o-c-u-r-i

| SongokuJR a răspuns:

Pai urcate pe banca si o sa fii cea mai înaltă...laughing

| catalin_7641 a răspuns:

laughing) lasate de masturbare

| Adelina16 a răspuns:

Folosind catarige ^.^

Întrebări recente