| chiftelutacrocanta a întrebat:

Cum crezi ca ar arata un meci de fotbal daca fiecare jucator de fotbal ar tine cate un bebelus de 5 luni in brate in timp ce se joaca fotbal? Iti dai seama ce lent ar merge un astfel de meci? Cred ca si jucatorul de fotbal care ar vrea sa dea gol la poarta ar lovi mingea cu grija sa nu pateasca ceva bebelusul din bratele portarului. Dupa parerea ta cum crezi ca ar arata un meci de fotbal daca fiecare jucator de fotbal in timp ce se joaca fotbal ar tine cate un bebelus de 5 luni in brate?

10 răspunsuri:
| Winddd a răspuns:

Ar fi fără minge.

| T0T a răspuns:

De unde îți vin ideile astea?

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns:

De ce de 5 luni, nu pot fi mai mici, sau mai mari? Oricum, nu ar exista un astfel de meci, daca implica bebelusi laughing

| justanotheruser99 a răspuns:

Ce dement suna... Cum sa alergi cu un bebelus in brate? Stadionul nu e cresa de copii. Dar cred ca e putin funny sa vezi o gramada de barbati care alerga cu copii in brate. laughing

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Eu cred ca tu primesti bani pentru intrebari de undeva. Spune drept.

Răspuns utilizator avertizat
| T0T a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Lasă că știm că ești de la servicii.

Răspuns utilizator avertizat
| T0T a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Ești prea evident. Mie oricum îmi plac întrebările.

Întrebări recente