| anonim_4396 a întrebat:

thinking Cum poti sa te razbuni pe un strut? big grin

Răspuns Câştigător
| kiss1 a răspuns:

Il sperii pe asfalt! oh go on Razbunare mai buna nu gasesti. oh go onwinking rolling on the floor

37 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La propriu sau la figurat?
oricum, razbunarea nu e buna, mai ales pentru tine; e tare devoratoare si mare consumatoare de energie; mai bine consuma-ti altfel energia de care dispui... viata e asa de scurta...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu strutii nu am nimic...cu alta categorie, te ajut cu placerehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii tragi o sperietura, dar pe asfalt, si ca sa nu aiba unde fugi! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il pui sa alerge dupa un tren. Cu toate ca alearga foarte repede, ma indoiesc, ca va putea s-o faca ore intregi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il sperii in fata blocului.

| Antonio_3354 a răspuns:

Rupe-i gatul!

| BlackButterfly_5528 a răspuns:

Sperie-l pe asfalt!big grin