| celnikar a întrebat:

Cum uiti o rata in beci? O iei si o uiti acolo. Stiti glume de genu'?

Răspuns Câştigător
| st3fDub a răspuns:

Ce e verde si alearga prin padure?
O haita de castraveti.

Prost si Nimeni merg la mare.Nimeni se baga in apa, dar nu stia sa inoate.Prost suna la salvare:-Alo,salvarea?
Salvarea:-Da!
Prost:Se ineaca,se ineaca!
Salvarea:-Cine se ineaca?
Prost:-Nimeni!
Salvareanerda tu esti prost?
Prost:-Da,eu sunt!

Ce e mare,maro,are coama,copite, potcoave, trage caruta, iar numele lui incepe cu litera G?
Un cal pe nume Gigi.

Hamse, Bamse si Sugi **** imparteau martisoare de 1 Martie.Hamse la colege,Bamse la profesoare si Sugi **** la portar.
Hamse, Bamse si Sugi **** au plecat in excursie, Hamse cu prietena, Bamse cu prietenii si Sugi **** cu toata familia.

Hamse, Bamse si Sugi **** au plecat in oras.Hamse la piata, Bamse la bunica-sa si Sugi **** la unitatea militara.

Hamse, Bamse si Sugi **** vroiau sa-si faca baie. Hamse acasa, Bamse astepta sa ploua iar Sugi **** la strand.

9 răspunsuri:
| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

De ce ai duce o raţă în beci?
Nu, nu ştiu.

| PandaaKid a răspuns:

Ce sec.

| suităr a răspuns:

Aha.Nu.

| ѕოiℓ a răspuns:

Cum fuți o capră?
Te sui pe ea și o fuți.

| suităr a răspuns (pentru ѕოiℓ):

laughing

| Musique a răspuns:

Adică bancuri seci?
Caută pe gugăl.

| AikkoxD a răspuns:

Era cum se uită o raţă în beci...
cu lanterna.

| Panic4Free a răspuns:

O raţă se uită cu grija-n beci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un om se plimba prin desert si primeste o palma. se uita peste tot niic, se uita in sus e senin.asa a patit si a doua si atreia oara.si asa omul nostru a primit trei palme din senin!happy