| InsartIuzarneimHiar a întrebat:

D/S : Categoria nebunilor. Deci chiar fiecare intrebare stupida de la D/S trebuie sa contina cuvantul "se.x"? "Bla bla bla am facut sex oral cu prietena mea si mam pisat din greseala la ea in gura" Dafuq? Scuzati categoria dar nu stiam unde sa pun.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta ne este generaţia. Toţi sunt preocupaţi doar de sex, manele, iphone-uri, facebook, one direction şi inna.

Apache
| Apache a răspuns:

Dragoste si sex=categoria unde pustii de 12 ani pun intrebari de indata ce au vazut primul lor film porno...

Am ajuns la concluzia ca acea categorie are cea mai mica medie de varsta.

NOname
| NOname a răspuns:

La categoria "Dragoste și SEX" ai vrea să se pună întrebări despre agricultură?...

| InsartIuzarneimHiar explică (pentru NOname):

De ce nu?

NOname
| NOname a răspuns (pentru InsartIuzarneimHiar):

Tu ești cel deștept, tu și spune-mi!

Apropo, *m-am, iar cuvântul "sex" nu trebuie cenzurat, nu este considerat obscen.

P.S. Când mai vrei să-ți bați joc de întrebările celorlalți (predominant copii), asigură-te mai întâi că îți poți permite luxul de a-i judeca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Apache):

Adevar graiesti!

| Satanique a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai dreptate laughing

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Pai, nu stiu daca stii ca categoria ''Dragoste si Sex'' e facuta pentru asta. despre ce vrei sa se vorbeasca? despre cum sa ai grija de vaci?

Întrebări recente