| W3R4 a întrebat:

Dacă aţi avea o carieră în televiziune, ce fel de emisiune aţi face şi cum s-ar numi?

Răspuns Câştigător
| facepalmlol a răspuns:

Cred ca as face misto de toti aia de la televizor care se dau smecheri hartuind gramatica limbii romane.
Probabil s-ar numi"Te-am prins cu galusca!" sau "Galusca Show!" laughing

| W3R4 explică (pentru facepalmlol):

Cred că ar avea o mare audienţă! laughing

| facepalmlol a răspuns (pentru W3R4):

A si cred ca am sa-ti cer oaia ca emblema.

| W3R4 explică (pentru facepalmlol):

Aş fi onorată! blushing

| Klaryssa a răspuns (pentru facepalmlol):

Galusca? Imi trezeste atatea amintiri..Eram intr-un grup pe fb in care o fata super era poreclita Galusca si eu eram poreclita Savarina.Mai erau si Potatoo, Tomato, Carot, Dovleac, Si mai era si Curly...era asa de super! oh go on

38 răspunsuri:
| Sellak a răspuns:

Ce ar fi sa schimbi avatarulsmugsmug

| W3R4 explică (pentru Sellak):

Ce-ar fi să schimbi TU avatarul? phbbbbt
Dacă chiar vroiai atenţie,nu trebuia să furi imaginea cuiva.
Cum vezi ceva frumos, hop şi tu să ai acelaşi lucru!
Evident, gelozia e mare. Dar mai şi tupeul să-mi spui tot mie, să schimb imaginea!
Tu eşti exemplul de un Troll adevărat! (şi nu mă refer la Trollul din meme, ci la Trollul care "trollează" site-uri!)

| Sellak a răspuns (pentru W3R4):

Draga mea copila de 11 ani, cand aveam eu avatarul asta tu nici nu aveai cont pe TPUstraight face

| W3R4 explică (pentru Sellak):

Dragă ăsta:
1 la mană, nu am 11 ani (şi nici nu te interesează)
2 la mană, sper că acum nu vrei să-mi zici că de la tine am luat avatarul!
L-am găsit din întamplare pe "devianart" (dacă ştii ce e ăla)
3 la mană, dacă te vedeam cumva pe site-ul ăsta, fii sigur că nu-mi mai puneam la avatar poza asta!
Pe mine chiar nu ma deranjează că ai la avatar oaia identica cu a mea, dar ma enervează faptul că te bagi în seamă ca un incult!

| Sellak a răspuns (pentru W3R4):

Ai descoperit cum sa scrii cu diacritice si ii faci pe altii inculti...credema ca am mai multa scoala decat tu si toti membrii familiei tale "draga".

| W3R4 explică (pentru Sellak):

Bun,am învăţat să scriu cu diactrice...care-i problema?
Şi te-aş ruga şă nu-mi mai răspunzi, chiar n-am chef să mă mai cert cu toţi "culţii" straight face
Nu mă interesează ce faci, îţi schimbi imaginea sau nu, doar lasă-mă să nu mă mai enervez, ok?

| Sellak a răspuns (pentru W3R4):

Ce tare esti tu pe internet daca ii faci pe toti inculti, lasa ca esti tu mai "inteligenta""culta" si "doxata".Pun pariu ca ca fata in fata nu ai tupeu sa zici nimic nimanui. Daca ai terminat clasa a V-a cu media 9.40 nu inseamna ca esti in masura sa ma faci pe mine incult deoarece nu ma cunosti si nu sti daca sunt incult sau nu.Si daca te enervezi ce? Nu mai pot eu ca te enervezi tu.Asa ca mai bine gandeste-te de doua ori inainte sa mai faci pe cineva incult deoarece nu sti cine este in spatele monitorului si nu sti cata scoala cata cultura generala are si cum stie sa se poarte.Hai pa:*

| W3R4 explică (pentru Sellak):

Uite "copilaş",mie nu îmi este frică să-i spun ceva cuiva în faţă!
Deci dacă nu-mi cunoşti firea,nu te mai băga în seamă ca să nu adormi!
Nu am zis că eu sunt vreo inteligentă,sau cultă,că pînă la urmă toţi oamenii au creier,dar nu ştiu cum să-l folosească.
Şi vreau să-ţi mai intre un lucru în cap: eu NU mă dau mare şi tare pe net,doar că mi s-a urît să mai văd "eminenţe cenuşii" (aici nu mă refer la tine,ci în general),care vor doar atenţie!
Dar cel mai tare m-a deranjat (deşi ţi-am mai spus),că te-ai exprimat prost: "ce-ar fi să schimbi avatarul?"... dacă într-adevăr te deranja acest fapt,pute-ai să-mi spui într-un alt mod,dar tu nu; ai mai pus şi emoticoane de-alea care te scot din minţi,iar atunci cand am văzut răspunsul tău, evident că mi-a sărit muştarul!
Dacă te-am jignit, îmi cer scuze, chiar n-m vrut să mă cert cu tine, dar învaţă să nu mai "dramatizezi" atîta o situaţie.

| Sellak a răspuns (pentru W3R4):

Bun...acum doar de curiozitate cati ani ai de ma faci pe mine copilas?

| W3R4 explică (pentru Sellak):

Nu cred că te interesează!winking
Şi oricum, sunt sigură că indiferent ce vîrstă aş zice, tu vei spune cu siguranţă că eşti cu un an sau doi mai mare decît mine...deci,nu ma risc!

| Sellak a răspuns (pentru W3R4):

Ba chiar ma intereseaza din moment ce m-ai facut "copilaslaughingIti zic eu primul ca sa nu mai zici ca cine stie ce varsta o sa iti spun...am 17 ani.

| W3R4 explică (pentru Sellak):

Chestia cu "copilaş" tu ai început-o!
Uite că eu am 16, dar nu cred că e mare distanţa, nu?

| Sellak a răspuns (pentru W3R4):

Nu, nu e.

| onasis1961 a răspuns:

Umoristico-fantastica.
Urme de topor in vant.

| Ashadow a răspuns:

Fund tv-despre politica

| W3R4 explică (pentru Ashadow):

Uuuu,interesant!
Cand mă chemi şi pe mine invitat?

| Ashadow a răspuns (pentru W3R4):

Ai innebunit? Vorbim despre politica nu trebuie sa trezim oamenii cu amuzamentul creat de o oita curcubeu.

| W3R4 explică (pentru Ashadow):

Ai făcuit oiţa curcubeu să roşească! blushing

| Ashadow a răspuns (pentru W3R4):

Am si eu momentele mele big grin

| TheKillerOfKillers a răspuns:

TPU tv

| W3R4 explică (pentru TheKillerOfKillers):

Interesantă opinia ta! thinking

| TheKillerOfKillers a răspuns (pentru W3R4):

Stiu! Ar fi tare! Cele mai noi intrebari de pe TPU! As fi prezentator.

| 00AName00 a răspuns:

"Prostia e super!"

| Klaryssa a răspuns:

Ar fi o emisiune de scandal si s-ar numi „Crezi ca stii? "

| amiX a răspuns:

Porcati TV (despre politica)

| Rooksee a răspuns:

Concurs intre prosti

| JustMeNck a răspuns:

Te pui cu Fuego- de divertisment smug

| W3R4 explică (pentru JustMeNck):

Ador pisica ta!
Ce ascultă?

| W3R4 explică (pentru JustMeNck):

Interesant! laughing

| BadSoGooD a răspuns:

SuperONE varianta HD

| SweetCandies4cake a răspuns:

As face un concurs de mancat mancaruri scarboase numit mananca daca poti.Si o sa fac asta in viitor.

| W3R4 explică (pentru SweetCandies4cake):

Dacă tu chiar vrei să faci asta în viitorul apropiat, mult noroc!
Pot să vin şi eu? big grin
Doar să asist!

| SweetCandies4cake a răspuns (pentru W3R4):

Ok,desi vroiam sa mananci ceva special facut de mine.

Întrebări recente